Aktualności

31. FINAŁ WOŚP W SZDK Z WYJĄTKOWO CIEKAWĄ LICYTACJĄ!

Potrzebujesz wsparcia w posprzątaniu domu? A może przydadzą Ci się korepetycje z chemii? To wszystko możesz wylicytować podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zobacz kto oferuje taką pomoc!
31. Finał WOŚP zagra już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. Szprotawa, tradycyjnie, włącza się w organizację zbiórki dzięki zaangażowaniu harcerzy z Hufca ZHP oraz osób, którzy od lat aktywnie wspierają tą wielką akcję. Tym razem gramy pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, a fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na walkę z sepsą - chorobą, która jest zabójcą wielu pacjentów. 
 
W tym roku ratusz wystawia wyjątkowo atrakcyjne fanty do wylicytowania. Jeżeli chcesz, aby ktoś pomógł Ci w sprzątaniu to z odsieczą śpieszy Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik, który odkurzy mieszkanie zwycięzcy aukcji. Potrzebujesz korków z chemii? Zastępczyni Burmistrza Dorota Grzeszczak udzieli profesjonalnych 3- godzinnych korepetycji na poziomie szkoły podstawowej lub liceum. Dodatkowo, do wylicytowania będzie lalka motanka, którą burmistrz otrzymał z Umania. W Ukrainie takie lalki pełnią funkcję talizmanu strzegącego dom przed złymi duchami. Zamiast oczu i ust posiadają krzyż, który symbolizuje pozytywną energię, słońce, bogactwo i piękno. 
 
TAKICH NAGRÓD NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ! Zapraszamy w najbliższą niedzielę do sali widowiskowej SzDK. Licytacja główna o godz. 18.00.
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON