Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna od 1 października

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.
czytaj dalej

Unijne pieniądze dla SzWIK

Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. otrzymała 1,8 mln zł dofinansowania na wdrożenie kompleksowego systemu e-usług dla ludności w ramach projektu pt. “Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez wdrożenie kompleksowego systemu e-usług dla ludności świadczonych przez przedsiębiorstwa wodociągowo- kanalizacyjne na terenie 9 powiatów województwa lubuskiego: krośnieńskiego, międzyrzeckiego, nowosolskiego, słubickiego, sulęcińskiego, wschowskiego, zielonogórskiego, żagańskiego i żarskiego”  w ramach Poddziałania 2.1.1 „Rozwój społeczeństwa informacyjnego – projekty realizowane poza formułą ZIT.”
czytaj dalej

XXVII BIEG DZIADOSZAN w Szprotawie

Zapraszamy wszystkich miłośników ruchu na świeżym powietrzu do udziału w XXVII Biegu Dziadoszan, który odbędzie się 7 października 2017 r., o godz. 11.00, na Stadionie Miejskim w Szprotawie.
czytaj dalej

Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha zaprasza na otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami trzeciego sektora, które odbędzie się 6 października 2017 r., o godz. 13.30, w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
czytaj dalej

Zmiana nazw ulic w Szprotawie

W piątek, 22 września br. weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Szprotawie zmieniająca nazwy dziewięciu ulic w Szprotawie.
czytaj dalej

Woda w Długiem zdatna do spożycia

Samorządowy Zakład Komunalny w Niegosławicach informuje o przydatności wody do spożycia przez ludzi oraz do celów gospodarczych.
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy Długiego!

Zgodnie z informacją otrzymaną od Samorządowego Zakładu Komunalnego w Niegosławicach oraz Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żaganiu nr NS:HK/122/687/2017 z dnia 22 września 2017 r., Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. informują, że od dnia 22.09.2017 r. do odwołania woda dostarczana siecią wodociągową nie nadaje się do spożycia i do celów gospodarczych, może być używana wyłącznie do spłukiwania urządzeń sanitarnych.
czytaj dalej

Komunikat

W związku z pilnym wyjazdem służbowym, Burmistrz Józef Rubacha nie będzie mógł spotkać się z mieszkańcami podczas dyżuru,  25 września br.
czytaj dalej

Komisje RM w Szprotawie

Informacja o posiedzeniach Komisji Rady Miejskiej w Szprotawie.
 
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej w Szprotawie

W środę, 27 września 2017 r., o godzinie 12.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie rozpocznie się XLV sesja Rady Miejskiej w Szprotawie. Publikujemy porządek obrad.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa