Aktualności

PODZIĘKOWANIA DLA NADLEŚNICTWA SZPROTAWA Za zasługi na rzecz rozwoju gminnej turystyki

30 sierpnia br., podczas sesji Rady Miejskiej w Szprotawie Nadleśniczy Nadleśnictwa Szprotawa Pan Dariusz Chełski oraz Zastępca Nadleśniczego Pan Mariusz Chrupałła uhonorowani zostali Szprotawską Odznaką Turystyczną za ogromny wkład w rozwój gminnej turystyki.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik wraz z całym kierownictwem ratusza oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stambulski wraz z Radnymi podziękowali załodze Nadleśnictwa Szprotawa za nieocenioną i nieustanną pomoc przy modernizacji obiektów turystycznych w naszej gminie.
 
- Nadleśnictwo okazało wyjątkowe wsparcie przy tworzeniu ścieżki przyrodniczo-leśnej „Potok Sucha” oraz pieszo-rowerowej „Pętli Wiewióra”. Ale to nie jedyne działania, które podejmujemy wspólnie z Nadleśnictwem – podkreśla burmistrz. – Od kilku lat sukcesywnie realizujemy kolejne zadania związane z modernizacją gminnych dróg oraz projekty na rzecz poprawy dostępu do obiektów turystycznych. Jest to, tak ważna dla turystów, budowa i utrzymanie małej infrastruktury typu wiaty, ławki wypoczynkowe, kosze na śmieci, czy tablice informacyjne.
 
Jeszcze raz dziękuję za współpracę i życzę całej załodze szprotawskiego Nadleśnictwa pomyślnej realizacji wszelkich planów, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Ze spokojem spoglądam w przyszłość, licząc na następne, równie owocne projekty.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON