Aktualności

SZWIK ROZWIJA SIĘ DLA MIESZKAŃCÓW

Nowy samochód ciężarowy Iveco ze skrzynią ładowną, żurawiem hydraulicznym 360 stopni (HDS-em) i wyciągarką wzbogacił niedawno park maszynowy spółki SzWiK. Dzięki takim inwestycjom możliwy jest nieustanny wzrost jakości oferowanych mieszkańcom usług.
Dynamiczny rozwój Szprotawy niesie za sobą wzrost liczby odbiorców świadczeń w zakresie dostarczania wody i odbioru ścieków. Nierozłącznie wiąże się to z koniecznością zapewnienia ciągłości odbioru ścieków, a co za tym idzie szybkiej i profesjonalnej reakcji na występujące awarie.
 
Zakupiony samochód służyć będzie w Dziale Kanalizacji do pracy między innymi na przepompowniach ścieków.
 
- Rozwój naszych gminnych spółek, świadczących usługi dla Szprotawian, to ważne i potrzebne działania, dzięki którym systematycznie podnosimy poziom i komfort życia związany z rozwojem cywilizacyjnym i wzrostem świadomości konsumenckiej. Oferowane mieszkańcom usługi muszą być najwyższej jakości oraz muszą zaspokajać w pełni ich potrzeby. Za zaangażowanie serdeczne podziękowania składam całej załodze SzWiK z Prezesem Piotrem Ciołką na czele – podsumowuje burmistrz Mirosław Gąsik.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON