Aktualności

WIELKI SUKCES PIERWSZOKLASISTÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LESZNIE GÓRNYM

Uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym znaleźli się wśród laureatów VIII edycji programu „Być jak Ignacy” i zdobyli tytuł NAUKOWEJ SZKOŁY IGNACEGO.
Od września 2023 r. do maja 2024 r. wychowawczyni klasy I Pani Anna Żurawińska prowadziła w klasie pierwszej  koło naukowe „Ciekawi Świata” " i wraz z uczniami przystąpiła do realizacji programu „Być jak Ignacy - Nauka pełna energii”.  Jest to ogólnopolski program oświatowy dla szkół podstawowych, którego organizatorem jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.  
 
Głównym celem programu jest promowanie zdobywania wiedzy poprzez doświadczanie i praktyczne zajęcia. Projekt objęty jest Patronatem Honorowym Minister Edukacji i Nauki.
 
Koło naukowe „Ciekawi Świata”, w kategorii klas I-III, zajęło bardzo wysoką, bo 4 pozycję i znalazło się wśród laureatów, zdobywając tym samym tytuł Naukowej Szkoły Ignacego oraz 8 tysięcy złotych nagrody. To ogromny sukces, gdyż w programie brało udział kilka tysięcy szkół z całej Polski.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik serdecznie gratuluje uczniom klasy pierwszej, ich wychowawczyni Pani Annie Żurawińskiej oraz rodzicom, którzy wspierali wszystkie działania.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON