Aktualności

Wiechlice w ścisłej czołówce

Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół w Wiechlicach zajęła IV miejsce w klasyfikacji generalnej, za rok szkolny 2015/2016 , w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.
Dyrektor Zespołu Cecylia Brodzińska oraz nauczyciele wychowania fizycznego, a zarazem twórcy tego sukcesu – Janusz Górski i Marek Kozieł otrzymali zaszczytne wyróżnienie podczas uroczystości podsumowującej LOM, która odbyła się 12 grudnia 2016 roku w Zielonej Górze.
IV miejsce Zespołu Szkół w Wiechlicach to zarówno najwyższa lokata w powiecie, jak i do tej pory najwyższa lokata w historii startów szkół szprotawskich, w tej klasyfikacji.
W imprezie, wieńczącej ogromny wysiłek uczniów, a także zaangażowanie nauczycieli, uczestniczyli: dyrektor Departamentu Infrastruktury Społecznej – Sławomir Kulczyński, radny województwa Tadeusz Pająk, przedstawiciele gmin, powiatów oraz dyrektorzy szkół. Puchary i dyplomy wręczyli wicemarszałek Romuald Gawlik, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Bogusław Sułkowski oraz Bogusław Wontor – prezes Lubuskiej Federacji Sportu. 
 
Informacja przygotowana przez Annę Ciołka z Zespołu Szkół w Wiechlicach 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON