Z ogromną radością witamy Was na starcie nowego roku szkolnego!
Niech ten czas będzie pełen pozytywnej energii, uśmiechów, nowych przygód i pasji do odkrywania świata!
Uczniom życzymy, by codziennie z ciekawością przekraczali próg szkoły, poznawali niesamowite rzeczy i bawili się nauką!
Nauczycielom – niegasnącej inspiracji, serdecznych uczniów i satysfakcji z każdej lekcji!
Rodzicom – dumy, spokoju i wielu powodów do radości!
Nauczycielom – niegasnącej inspiracji, serdecznych uczniów i satysfakcji z każdej lekcji!
Rodzicom – dumy, spokoju i wielu powodów do radości!
Niech ten rok będzie kolorowy, twórczy i pełen magii codziennych odkryć!
Burmistrz Szprotawy
Mirosław Gąsik
Zastępczyni Burmistrza
Dorota Grzeszczak




























