Kalendarium

19 czerwca 1672: Wielki pożar Szprotawy

Aktualności

Klub Komedii

22 lutego br., o godz. 18.30 Szprotawski Dom Kultury zaprasza miłośników improwizacji kabaretowej na pierwsze, pilotażowe spotkanie  z  "Klubem Komedii". 
Spotkanie odbędzie się w sali kameralnej SzDK  (sala 111, I piętro, wejście od ul. Chodkiewicza). Bilety do nabycia w sekretariacie SzDK w cenie 10 zł, tel. 68 376 24 01.
Jak sami o sobie piszą - "…działający już od dwóch lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyliśmy siły i zaczęliśmy działać. Nie chcieliśmy jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmujemy się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy. Elementy stand up comedy, które wykorzystujemy, są formą skierowaną raczej do widza dorosłego. Przez unikalność każdego z nas, poruszane tematy oraz żarty w nich zawarte są zupełnie różne. Najważniejsze jest to, że kochamy naszą pracę i to, że ludzie - dzięki naszym występom - mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego. Dlatego zapraszamy serdecznie na występy nasze, ale nie tylko! Bądźcie czujni jak agent 007 i wyłapujcie imprezy artystyczne w swoim mieście”.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON