Burmistrz Mirosław Gąsik w imieniu całego szprotawskiego samorządu składa najmłodszym mieszkańcom gminy serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka, życząc im szczęśliwego dzieciństwa, odwagi w realizacji marzeń oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia.
Drogie Dzieci,
z okazji Waszego święta – Dnia Dziecka – składam Wam najserdeczniejsze życzenia
pełne radości, uśmiechu i beztroskich chwil. Niech każdy dzień będzie dla Was niezwykłą przygodą,
pełną odkrywania świata, spełniania marzeń i rozwijania Waszych talentów.
Życzę Wam odwagi do sięgania po to, co wydaje się niemożliwe,
ciekawości prowadzącej do pięknych odkryć oraz przyjaźni, które będą Was wspierać na każdym kroku.
Niech Wasze dzieciństwo będzie czasem szczęścia, zabawy i poczucia bezpieczeństwa.
Pamiętajcie, że to właśnie Wy jesteście przyszłością naszej wspólnoty
– pełną nadziei, energii i niezwykłych możliwości.
Z najlepszymi życzeniami
Burmistrz Szprotawy
Mirosław Gąsik
Mirosław Gąsik




























