Logo: Szprotawa

Aktualności

Znajdź aktualny rozkład jazdy autobusów szybko i łatwo

Rozkłady jazdy autobusów na liniach uruchomionych w ramach rządowego Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych mogą ulegać zmianom, co wynika wyłącznie z potrzeby dostosowania godzin do potrzeb podróżujących.
czytaj dalej

Żyj zdrowo

Starosta Żagański Henryk Janowicz zaprasza mieszkańców powiatu żagańskiego na spotkanie w Szprotawie dotyczące zdrowego stylu życia i zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.
czytaj dalej

Otwarty konkurs na wsparcie sportu w Szprotawie

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia.

 
czytaj dalej

Zaproszenie na turniej siatkówki

Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Szprotawy. 
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej

W poniedziałek, 10 lutego 2020 r., o godz. 15.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Szprotawie, zwołana na wniosek Pełniącej Funkcję Burmistrza Ewy Gancarz.
czytaj dalej

Problemowe ścieżki rowerowe

Z roku na rok coraz więcej mieszkańców porusza się rowerami. Nic w tym dziwnego! To ekologiczny oraz zdrowy sposób przemieszczania się i dbania o kondycję. Jednak stały wzrost udziału rowerzystów w ruchu drogowym wymusza zapewnienie warunków bezpiecznego i komfortowego poruszania się. Niestety szprotawscy cykliści nie są rozpieszczani ani ilością ścieżek rowerowych, ani ich jakością.
czytaj dalej

Kulturalne ABC na 2020

Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym kalendarium imprez w Gminie Szprotawa. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, ponieważ liczba wydarzeń zaplanowanych na rok 2020 przez szprotawskie jednostki jest naprawdę spora.
czytaj dalej

Pokonaj cukrzycę zdrową dietą! - Dni Otwarte w ZAZ

Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej zaprasza chorych na cukrzycę, ich rodziny oraz osoby zainteresowane na spotkanie, podczas którego omówione zostaną zasady postępowania i zdrowego żywienia w cukrzycy.
czytaj dalej

Publikacja o Parku Goepperta w Szprotawie

Urząd Miejski w Szprotawie oddaje do dyspozycji mieszkańców pierwsze w historii opracowanie monograficzne słynnego niegdyś na Dolnym Śląsku Parku Goepperta w Szprotawie.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowej

Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz zaprasza organizacje pozarządowe do zgłaszania swoich przedstawicieli do prac w komisji konkursowej. Zadaniem komisji będzie opiniowanie ofert złożonych w ramach otwartego konkursu na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2020 roku, w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 253

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Magdalenki
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt