Aktualności

Cross Country w Żaganiu

Już w najbliższy weekend, 22 i 23 kwietnia, na poligonie w Żaganiu rozegrany zostanie rajd motocykli i quadów, otwierający tegoroczny cykl rozgrywek w ramach Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country.
czytaj dalej

Informacja dla rolników!

Zapraszamy zainteresowanych rolników do skorzystania z odpłatnej pomocy pracownika Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział w Żaganiu, przy wypełnianiu wniosków na dopłaty bezpośrednie za rok 2017.
czytaj dalej

XV Piknik Rzutowy w Wiechlicach

Burmistrz Szprotawy oraz ULKS Uczniak zapraszają na XV „Piknik Rzutowy”, który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br., o godz. 11.00 na boisku OHP w Wiechlicach.
czytaj dalej

Posiedzenie Komisji Rolnictwa Rady Miejskiej w Szprotawie

W piątek, 21 kwietnia br., o godz. 14.00, w sali wiejskiej w Siecieborzycach odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa Rady Miejskiej w Szprotawie. Tematem spotkania będą m.in. sprawy związane z realizacją programów pomocowych prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
czytaj dalej

Utrudnienia dla kierowców na ulicy Miłosza

Rozpoczęła się budowa wodociągu w ciągu ulicy Miłosza w Szprotawie. Spółka Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja informuje o utrudnieniach w ruchu kołowym, które potrwają do końca kwietnia br.
czytaj dalej

Mieszkańcy wsi Długie!

Samorządowy Zakład Komunalny w Niegosławicach informuje, że z uwagi na planowane prace, w dniu 19 kwietnia br.,w godz. 7.00-13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Prosimy o zaopatrzenie się na ten czas w wodę.
czytaj dalej

Komunikat: strzelania na poligonie

Komendant Jednostki Wojskowej 5430 informuje, że w dniach 17 - 23.04.2017 r., na terenie jednostki odbywać się będą strzelania z użyciem amunicji bojowej.
czytaj dalej

Życzenia wielkanocne od Burmistrza Szprotawy.

Zapraszamy Mieszkańców do obejrzernia filmu i wysłuchania życzeń od Burmistrza Szprotawy.
czytaj dalej

„Rękodzieło Wielkanocne” w SzDK

Szprotawski Dom Kultury zaprasza na wystawę prac wielkanocnych pn. „Rękodzieło Wielkanocne”. Prace podziwiać można do 18 kwietnia, w holu głównym SzDK.
czytaj dalej

Bajki dzieciom

Inspektorzy Straży Miejskiej gościli w Przedszkolu Komunalnym nr 1 z Oddziałem Żłobkowym w Szprotawie w ramach Ogólnopolskiej akcji „Mali Czytelnicy”.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON