Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

23 marca 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
 
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 22 marca 2022 r.
 

 
czytaj dalej

NOWEFIO – lubuskie lokalnie” mikrodotacje dla młodych organizacji i grup nieformalnych w województwie lubuskim

Stowarzyszenie LGD „Między Odrą a Bobrem” wspólnie z Fundacją Rozwoju Holistycznego 14.03.2022 r. rozpoczęło nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu „NOWEFIO –lubuskie lokalnie”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Nabór prowadzony będzie do 04.04.2022 r., do godz. 23:59.
czytaj dalej

REKORDOWE PIENIĄDZE NA SPORT ROZDANE! Szprotawskie kluby otrzymały łącznie 242 tys. zł

Przyznane zostały dotacje na realizację zadań z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej dla klubów i stowarzyszeń sportowych działających na terenie naszej gminy. Środki te można wydatkować m.in. na realizację programu szkoleniowego, organizację zawodów czy zakup sprzętu sportowego.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

11 lutego br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Mały WIELKI 1% zostaw w Szprotawie!

Wspierajmy szprotawskie organizacje pożytku publicznego przy przekazywaniu 1% swojego podatku – z taką prośbą już po raz drugi zwrócił się do mieszkańców burmistrz Mirosław Gąsik. Wypełniając formularz PIT pamiętajmy, że w łatwy i prosty sposób możemy wesprzeć tych, którzy działają na rzecz naszej gminy.
czytaj dalej

Złóż wniosek w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2022 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań promocyjnych wpływających na aktywizację młodzieży do realizacji zadań publicznych.
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 28 stycznia 2022 r.
 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

12 stycznia 2022 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
czytaj dalej

Granty dla organizacji pozarządowych – złóż wniosek

Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków o wsparcie finansowe działań w zakresie rozwoju infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i  kulturalnej, a także promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych poprzez organizację wydarzeń kulturowo – integracyjnych aktywizujących społeczność lokalną.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 13

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON