Aktualności

Mały WIELKI 1% zostaw w Szprotawie!

Wspierajmy szprotawskie organizacje pożytku publicznego przy przekazywaniu 1% swojego podatku – z taką prośbą już po raz drugi zwrócił się do mieszkańców burmistrz Mirosław Gąsik. Wypełniając formularz PIT pamiętajmy, że w łatwy i prosty sposób możemy wesprzeć tych, którzy działają na rzecz naszej gminy.
czytaj dalej

Złóż wniosek w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

Zarząd Województwa Lubuskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie w 2022 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań promocyjnych wpływających na aktywizację młodzieży do realizacji zadań publicznych.
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 28 stycznia 2022 r.
 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

12 stycznia 2022 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
czytaj dalej

Granty dla organizacji pozarządowych – złóż wniosek

Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków o wsparcie finansowe działań w zakresie rozwoju infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i  kulturalnej, a także promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych poprzez organizację wydarzeń kulturowo – integracyjnych aktywizujących społeczność lokalną.
czytaj dalej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI DO KOMISJI KONKURSOWEJ

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Termin zgłaszania kandydatów upływa 10 stycznia 2022 r.
czytaj dalej

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT

31 grudnia 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka”.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

6 grudnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 roku pod nazwą "Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka"
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 2 grudnia 2021 r.
czytaj dalej

Jak pozyskać fundusze na działalność NGO

Od 8 września br. działa bezpłatny punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność na terenie gminy Szprotawa lub zamierzających podjąć taką działalność.
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 13

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON