Aktualności

Czas na uchwały dla trzeciego sektora

Zakończyły się właśnie konsultacje projektów dwóch  aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji, 26 listopada br., Rada Miejska w Szprotawie podejmie decyzje o ich uchwaleniu.
czytaj dalej

Czekamy na uwagi

Burmistrz Szprotawy ogłasza adresowane do organizacji pozarządowych konsultacje przepisów prawa miejscowego, które potrwają od 8 do 15 listopada br.
czytaj dalej

Czas na omówienie przyszłorocznego budżetu dla NGO

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza przedstawicieli organizacji działających na terenie gminy, na spotkanie w Centrum Aktywności Społecznej (III piętro), 3 listopada br., początek godz. 13.30.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym

Komisja Konkursowa powołana do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, wydała opinię ws oferty, która wpłynęła w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 9.09. br, w drodze Zarządzenia Burmistrza Szprotawy Nr 0050/142/2021.
czytaj dalej

RUSZA WAŻNY PUNKT KONSULTACYJNY DLA ORGANIZACJI

Od 8 września br. rusza bezpłatny punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność na terenie gminy Szprotawa lub zamierzających podjąć taką działalność.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Komisja Konkursowa powołana do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego pn. „Prowadzenie pozalekcyjnych zajęć rekreacyjno- sportowych promujących abstynencję i zdrowy styl życia” wydała opinię w sprawie oferty, w ramach konkursu ogłoszonego w dn. 6.08.2021 r., w drodze zarządzenia Burmistrza Szprotawy nr 0050/113/2021
czytaj dalej

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2021 r., w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Termin składania ofert upływa 30 września 2021 r.
Więcej informacji w ogłoszeniu do pobrania.

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 08 września 2021 r.
Więcej informacji w ogłoszeniu do pobrania.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym

Komisja Konkursowa powołana do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, wydała opinię ws oferty, która wpłynęła w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 30.07.br, w drodze Zarządzenia Burmistrza Szprotawy Nr 0050/109/2021.
czytaj dalej

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2021 r., w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Termin składania ofert upływa 20 sierpnia 2021 r.
Więcej informacji w ogłoszeniu do pobrania.
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 13

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON