Aktualności

Społecznik roku 2020

Znasz osobę, która bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? A może kogoś, kto od lat udziela się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? Zgłoś ją do dwunastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2020 r.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

W dniu 25 sierpnia 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. "Organizacja obchodów Gminnego Tygodnia Seniora" (Zarządzenie Nr 0050/92/2020 Burmistrza Szprotawy z dnia 29 lipca 2020 r.).
 
Protokół z posiedzenia komisji do pobrania

60-latku zgłoś się do projektu

Fundacja Wzgórza Dalkowskie zaprasza osoby w wieku 60 lat lub powyżej 60 lat do udziału w projekcie „Kuźnia Aktywnych Pozytywnych 60+”. Projekt otrzymał wsparcie ze środków Ministerstwa  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Programu Rządowego na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
czytaj dalej

Dofinansowanie letniego wypoczynku i świetlic

8 czerwca br., rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację dwóch gminnych zadań w zakresie w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz prowadzenia świetlic środowiskowych w 2020 roku.
czytaj dalej

Gminne dotacje na sport przyznane

3 czerwca br., rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert na wsparcie sportu w Szprotawie

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
czytaj dalej

Nabór wniosków na działania lokalne

Do 24 maja br. potrwa nabór w ramach konkursu „Działaj lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, ogłoszonego przez Fundację „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”.
czytaj dalej

TARCZA ANTYKRYZYSOWA DLA NGO

Jesteś organizacją pozarządową i potrzebujesz wsparcia w realizacji celów statutowych? Te rozwiązania są dla Ciebie!
czytaj dalej

PRZEDŁUŻONY TERMIN ZŁOŻENIA CIT-8 DLA NGO

Ministerstwo Finansów przedłużyło termin do złożenia zeznania CIT-8 i zapłaty podatku za 2019 r. Większość organizacji pozarządowych będzie mogło poczekać ze złożeniem deklaracji do końca lipca.
czytaj dalej

NOWA RADA, NOWE POMYSŁY

27 lutego br. odbyło się pierwsze posiedzenie szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, wybranej na kolejną, trzecią już kadencję. Działalność swoją zakończy w 2023 roku.Rada będzie m.in. konsultować i opiniować projekty gminnych uchwał, które wiążą się z funkcjonowaniem lokalnych stowarzyszeń. Będzie też wspierać dialog pomiędzy gminą a sektorem ngo, poprzez różne działania, w tym organizację wydarzeń integrujących szprotawian.
czytaj dalej
1 ... 5 6 7 8 9 ... 10

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON