Kalendarium

1 czerwca 1537: Cesarz Ferdynand potwierdza Szprotawie wszystkie przywileje

Komunikaty

Polska zobacz więcej

Polska Organizacja Turystyczna, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki, organizuje w terminie 22 — 24 listopada 2019 roku kolejną, siódmą edycję akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ — WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Tym razem po raz pierwszy w historii akcja wykracza poza granice naszego państwa. Promocja prowadzona będzie na rynkach zagranicznych (Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Skandynawia (Norwegia, Szwecja). To świetna okazja do promocji miasta oraz regionu nie tylko wśród krajowych, lecz także zagranicznych turystów.
Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie Polaków do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych, zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej Partnerów oraz przez turystów, korzystających z ofert w obniżonych cenach. W poprzedniej, wiosennej edycji, sprzedaż promocyjnych ofert prowadziło 894 Partnerów akcji. Skorzystało z nich ponad 182 tys. klientów: Według danych zebranych w trakcie badań sondażowych, 90 proc. respondentów zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z usług zakupionych podczas weekendu za pół ceny.
Istotne znaczenie dla partnerów mają bardzo dobre efekty prowadzonych wspólnie, ogólnopolskich, skoordynowanych działań marketingowych. Razem sprawiamy, że zwiedzanie Polski poza głównym sezonem turystycznym jest coraz bardziej popularne.
Sukces ten nie byłby możliwy bez Państwa zaangażowania i wsparcia dla tej akcji. W związku z tym, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o dystrybucję informacji na temat akwizycji oraz zachęcanie potencjalnych partnerów oraz spółek i jednostek podległych do przystąpienia do akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 października 2019r.
Bardzo nam zależy, aby rejestracje były dokonywane jak najszybciej, tak by nie przegapić terminu ich zakończenia.
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Polska
tel. +48 (22) 536 70 70, fax. +48 22 536 70 04, e-mail: pot©pot.gov.pl
Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej:
Amsterdam, Berlin, Bruksela, Kijów, Londyn, Madryt, Moskwa, Nowy Jork, Paryż, Pekin, Rzym, Sztokholm, Tokio, Wiedeń.
Regulamin, instruktaż zgłaszania ofert oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na dedykowanej projektowi stronie www.polskazobaczwiecej.pl i są dostępne do 13 października 2019 r. |
Powyższa akcja koordynowana jest przez Panią Joannę Turek, e-mail: joanna.turekQdpot.gov.pl, tel. 22 536 70 63 oraz Pana Tomasza Kempka, e-mail: tomasz.kempkaQpot.gov.pl, tel. 22 536 71 02.
Już teraz pragnę podziękować Państwu za wsparcie przedsięwzięcia Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej oraz za możliwie szeroką popularyzację akcji wśród potencjalnych partnerów, podkreślając zwiększenie jej zasięgu.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON