Komunikaty

WOJSKO INFORMUJE

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 5 do 11 grudnia br., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Ogłoszenie o konkursie

Burmistrz szprotawy ogłasza konkurs w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 listopada do 4 grudnia br., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 1 grudnia 2022 r.
czytaj dalej

Komunikat ZUS

Zgodnie z przepisami [1] od 1 stycznia 2023 r. każdy, kto jest płatnikiem składek, ma ustawowy obowiązek posiadania profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.
czytaj dalej

Konsultacje programu współpracy z organizacjami

 W dniach od 19.10.2022 r. do 26.10.2022 r. przeprowadzone zostały konsultacje projektów dwóch uchwał gminnych, dla których projektodawcą jest Burmistrz Szprotawy.
czytaj dalej

Mobilny Punkt Informacyjny w Szprotawie

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zapraszają na bezpłatne konsultacje, które odbędą się we wtorek. 8 listopada br. w Sali Rycerskiej szprotawskiego ratusza.
czytaj dalej

Punkt szczepień przeciw COVID-19

Punkt szczepień w Nowym Szpitalu przy ulicy Henrykowskiej w Szprotawie, od 1 listopada br., czynny będzie tylko w piątki, w godzinach 14.30 – 16.00. Placówka szczepi nową szczepionką Phizer Omikron BA1 (tylko 3. i  4. dawka).
 
 
czytaj dalej

PLAN POLOWAŃ ZBIOROWYCH

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem polowań zbiorowych.
czytaj dalej

,,Zagrożeniom mówimy STOP!”

Burmistrz Szprotawy zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie profilaktycznym pod hasłem „Zagrożeniom mówimy STOP!”.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 46

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON