Logo: Szprotawa

Kalendarium

28 października 1426: Wzmiankowanie szprotawskiego cechu szewskiego

CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT KORONAWIRUSA! WEJDŹ TUTAJ: https://www...

Komunikaty

Czas na uchwały dla trzeciego sektora

Zakończyły się właśnie konsultacje projektów dwóch  aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji, 29 października br., Rada Miejska w Szprotawie podejmie decyzje o ich uchwaleniu.
czytaj dalej

Ruszyła XIX edycja Konkursu „SPOŁECZNIK ROKU”

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak,  serdecznie zaprasza osoby, instytucje, organizacje działające w obszarze pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej do udziału w Konkursie. Szczególnie mile widziane będą wnioski dotyczące działań związanych z przeciwdziałaniem COVID – 19.
czytaj dalej

Diagnoza zagrożeń społecznych

Szanowni Państwo! Firma Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Gminy Szprotawa realizuje „Diagnozę zagrożeń społecznych”.
 
czytaj dalej

Moje życie – mój wybór

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Moje życie – mój wybór”.
czytaj dalej

Uwaga polowania zbiorowe trwają

Polski Związek Łowiecki Ośrodek Hodowli Zwierzyny "Nieciecz" oraz Koło Łowieckie "Darz- Bór" informują o terminach polowań w sezonie łowieckim 2020/ 2021.
czytaj dalej

Badanie mammograficzne

Zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia (1970-1951 r.), które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

30 września 2020 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

Uwaga polowania zbiorowe trwają

Zarząd Koła Łowieckiego „Bóbr” w Małomicach oraz Nadleśnictwo Szprotawa informują o terminach polowań w sezonie łowieckim 2020/ 2021.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 września do 4 października 2020 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 21 do 27 września 2020 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 24

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Fundusz Dróg Samorządowych
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL