Komunikaty

Wyniki naboru do SzRDPP

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy o wynikach II naboru do Szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
czytaj dalej

Weź udział w Lubuskiej Sieci Doradców Zawodowych

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zaprasza Doradców Zawodowych do aktywnego udziału w Lubuskiej Sieci Doradców Zawodowych. Celem Sieci jest wzmocnienie doradztwa zawodowego w naszym województwie poprzez integrowanie kompetentnej grupy specjalistów. Razem możemy jeszcze efektywniej wpierać naszych klientów, inspirować ich do ciągłej nauki oraz przyczynić się do dynamicznego rozwoju regionu.
czytaj dalej

Czyste Sołectwo 2024

Ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku ASEKOL PL we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.
czytaj dalej

RUSZYŁ PROJEKT ZIELONA ŁAWECZKA!

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w X edycji projektu Zielona Ławeczka! Chcesz zdobyć grant i stworzyć wymarzony miniogród? Zbierz sąsiadów, wspólnie złóżcie wniosek i zdobądźcie grant o maksymalnej wysokości 3 000 zł.
czytaj dalej

Dotacje przyznane

Publikujemy protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2024 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 19 do 25 lutego 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Ognisko wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI). Stosujmy się do wydanych zaleceń

W związku z wystąpieniem ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa lubuskiego (powiat gorzowski), Powiatowy Lekarz Weterynarii w Żaganiu przypomina o konieczności przestrzegania zasad bioasekuracji przez rolników i hodowców drobiu oraz myśliwych. 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 12 do 18 lutego 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Dotacje dla MŚP z branży HoReCa!

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) prowadzące działalność w sektorach: hotelarstwo, gastronomia (HoReCa), turystyka lub kultura mają szansę na dotację do inwestycji w wysokości  540 000 zł.  Warunkiem jest odnotowanie spadku obrotów w wysokości co najmniej 20% w roku 2021 lub 2020, liczonych rok do roku (w 2021 r. względem 2020 roku lub w 2020 r. względem 2019 r.).
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 57

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON