Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Komunikaty

Dofinansowania do szkoleń dla MMŚP

18.01.2021 r.  uruchomiony został nabór Formularzy Zgłoszeniowych w ramach projektu „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim – edycja II”.
czytaj dalej

Szpital w Szprotawie zaprasza na badania profilaktyczne

Oddział Pediatrii Szpitala w Szprotawie zaprasza na badania profilaktyczne. Z zaproszenia mogą skorzystać rodzice zaniepokojeni stanem zdrowia swoich dzieci oraz wszyscy, którzy chcą profilaktycznie przebadać swoje dziecko. W Oddziale Pediatrii Nowego Szpitala w Szprotawie wykonywanych jest wiele badań diagnostycznych m.in.: w kierunku anemii, niedoboru witaminy D, alergii, chorób układu moczowego, oddechowego czy pokarmowego. 
 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

20 stycznia 2021 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa pn. „Prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych z realizacją zajęć z zakresu profilaktyki uzależnień”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 25 do 31 stycznia 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Pracuj w ZAZie

Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko robotnika do pracy lekkiej przy obsłudze kuchni i pracach zleconych.
czytaj dalej

Zgłoś swoją organizację do akcji #WspierajSeniora!

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotr Mazurek zapraszają organizacje pozarządowe, obywatelskie i młodzieżowe rady do udziału w „Solidarnościowym Korpusie Wsparcia Seniorów”! Wypełnij formularz i zarejestruj swoją organizację jako oficjalnego partnera akcji #WspierajSeniora!
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komunikat Komendanta OSPWL Żagań.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

15 stycznia 2021 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 18 do 24 stycznia 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowych opiniujących oferty w otwartych konkursach ofert, o których mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057) na realizację zadań publicznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 27

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Fundusz Dróg Samorządowych
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL