Logo: Szprotawa

Od piątku, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów,...

Komunikaty

Poznaj sprawdzoną metodę animacji

Lokalnie, razem i skutecznie – tak działają organizacje pozarządowe, firmy, samorządy i inne podmioty połączone misją programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”. Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów w całej Polsce została wypracowana autorska metoda animacji na rzecz dobra wspólnego. Jej skuteczność została potwierdzona w badaniach zespołu Uniwersytetu Warszawskiego.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 19 do 25 kwietnia 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 29 marca do 4 kwietnia 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Trening próbny syren alarmowych

Informujemy, że w czwartek, 25 marca br., od godz. 12.00 do 12.30,  zgodnie z kalendarzowym planem działania w zakresie Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, przeprowadzona zostanie głośna próba syren alarmowych.
czytaj dalej

"Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo"

"Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo" to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna ZUS, której celem jest promowanie wśród naszych klientów wiedzy na temat korzyści, jakie niesie wykorzystanie bezgotówkowej formy pobierania świadczeń, a także możliwości wynikających z korzystania z rachunku bankowego.  
czytaj dalej

WOJSKO INFORMUJE

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 22 do 28 marca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Program Aktywni Obywatele

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej w Zielonej Górze zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkania informacyjne dotyczące pierwszego konkursu grantowego Aktywni Obywatele.
czytaj dalej

Agencja Mienia Wojskowego informuje

Agencja Mienia Wojskowego  Oddział Regionalny w Zielonej Górze ogłosiła przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych w miejscowości Żagań.
czytaj dalej

WOJSKO INFORMUJE

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 15 do 21 marca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu. Uwaga, harmonogram został skorygowany (kierunek Karliki). Poniżej harmonogram oraz korekta harmonogramu.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 30

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL