Logo: Szprotawa

Komunikaty

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 13 do 16 czerwca 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wybory ławników do Sądu Rejonowego w Żaganiu na kadencję 2020-2023

31 grudnia 2019 r. upływa obecna kadencja ławników. Zgodnie z ustawą z 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych, najpóźniej w październiku br. Rada Miejska w Szprotawie dokona wyboru ławników na nową kadencję 2020-2023. Do Sądu Rejonowego w Żaganiu zostanie wybranych 4 ławników: dwóch do Wydziału Pracy i dwóch do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.
czytaj dalej

Spotkania informacyjne "Wolontariat w Funduszach Europejskich" – Gorzów Wielkopolski, 12.06.2019 r. i Zielona Góra, 13.06.2019 r.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, działająca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące wolontariatu, które odbędą się 12 czerwca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim oraz 13 czerwca 2019 r. w Zielonej Górze.
 
czytaj dalej

Komunikat

W związku z zaplanowaną na godz. 12:00 uroczystą sesją Rady Miejskiej, 7 czerwca 2019 r., od 13:30 do 15:00 w pokoju nr 3a
dyżur dla mieszkańców w imieniu Burmistrza pełnić będzie zastępca kierownika  Referatu Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Piotr Wciórka.
czytaj dalej

Konkurs na dyrektorów szkół

Burmistrz Szprotawy ogłasza konkurs na stanowiska dyrektorów szkół podstawowych w miejscowościach Długie i Leszno Górne.
czytaj dalej

Portal Mikroporady dla Przedsiębiorców

Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacji dr B. J. Federa z Grodziska Mazowieckiego zaprasza do korzystania z serwisu Mikroporady.pl, skierowanego do przedsiębiorców.    
 
czytaj dalej

Więcej rehabilitacji w szpitalu w Szprotawie

Szpital w Szprotawie będzie realizował program rehabilitacji medycznej finansowany ze środków regionalnego programu operacyjnego Lubuskie 2020.
czytaj dalej

Polska smakuje

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Polska Smakuje”.
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 03 do 09 czerwca 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Spotkania informacyjne "Fundusze dla organizacji pozarządowych i społeczności lokalnej" – Siedlisko, 04.06.2019 r. i Górzyca, 07.06.2019 r.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, działająca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich, a także Stowarzyszeniem Kraina Lasów i Jezior – Lokalną Grupą Działania oraz Stowarzyszeniem Zielona Dolina Odry i Warty, zaprasza na spotkania informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędą się 4 czerwca 2019 r. w Siedlisku oraz 7 czerwca 2019 r. w Górzycy.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt