Komunikaty

Bezpłatne Badania Mammograficzne

11 maja 2023 r., w Szprotawie przeprowadzone zostaną ane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych badań w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
czytaj dalej

Nieodpłatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

W okresie wakacji w 2023 roku, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci urodzonych w latach 2008 – 2016 (7-15 lat), których przynajmniej jeden z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników lub uprawniony jest do świadczeń z KRUS. Pierwszeństwo w skierowaniu na turnusy rehabilitacyjne mają dzieci, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
czytaj dalej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI DO KOMISJI KONKURSOWEJ

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 25 kwietnia 2023 r.
czytaj dalej

Nabór na stanowisko pracy w ZAZ

Kierownik Szprotawskiego Zakładu Aktywności Zawodowej ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy w Szprotawskim Zakładzie Aktywności Zawodowej
czytaj dalej

Spotkanie dla organizacji

Fundacja Spełnienie zaprasza organizacje pozarządowe oraz KGW z terenu Gminy Szprotawa, na spotkanie dotyczące współpracy, działań i partnerstwa organizacji pozarządowych oraz działań Rady Pożytku Publicznego.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje o harmonogramie strzelania z użyciem amunicji bojowej na terenie OSPWL Żagań od 10 do 16 kwietnia 2023 r.  
czytaj dalej

Gdzie jest najbliższy schron? PSP uruchomiła aplikację z adresami

Państwowa Straż Pożarna uruchomiła aplikację z adresami schronów. W Polsce w schronach jest ponad 300 tys. miejsc, w miejscach ukrycia może się schronić ponad 1,1 mln osób, a w miejscach doraźnego schronienia blisko 47 mln osób. Sprawdź w ogólnodostępnej aplikacji odpowiedni adres najbliższego schronu, ukrycia albo miejsca doraźnego schronienia.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 kwietnia 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje o korekcie harmonogramu strzelania z użyciem amunicji bojowej na terenie OSPWL Żagań od 27 marca do 2 kwietnia 2023 r.  
czytaj dalej

Trenuj z wojskiem wiosna - lato

Zaproszenie Szefa Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Zielonej Górze do udziału w kolejnej edycji darmowego szkolenia pod hasłem „Trenuj z Wojskiem”.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 49

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON