Logo: Szprotawa

Komunikaty

Nabór do szkoły rolniczej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczegoim. Komisji Edukacji Narodowejw Henrykowie,  gm. Szprotawa ogłasza  nabór  na  rok  szkolny  2020/2021 
czytaj dalej

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego

Pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zapraszają na bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. Spotkania odbędą się w marcu i kwietniu 2020 r. w różnych miejscowościach naszego województwa.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 2 do 8 marca 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Trwają zapisy do projektu e-Senior 65+

Projekt zakłada realizację szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych i multimedialnych, w tym między innymi korzystanie z e-usług (korzystanie z tabletu i internetu) i rozwijanie umiejętności bardziej zaawansowanych (obsługa faksu, skanera, drukarki, aparatu cyfrowego, aplikacji internetowych typu skype itp.) oraz stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych.
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 17 do 23 lutego 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Współpraca PFRON i NFZ przy wnioskowaniu o przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze

Automatyczne przesyłanie zleceń lekarskich przy elektronicznym wnioskowaniu o dofinansowanie ze środków PFRON na przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze to efekt planowanej integracji systemów Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Narodowego Funduszu Zdrowia. Od stycznia bez wychodzenia z domu można składać także wnioski o dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych.
czytaj dalej

Wsparcie unijne dla przedsiębiorców

Ogłoszenie o konkursie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 Osi Priorytetowej 1 Gospodarka i innowacje dla Działania 1.2 Rozwój przedsiębiorczości.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 10 do 16 lutego 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dot. możliwości wsparcia zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówione zostanie działanie Generatora eNGO, który wykorzystywany jest do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego.
czytaj dalej

Pozyskaj grant na działania ekologiczne

Chcesz żeby wokół Ciebie było zielono i bardziej ekologicznie. Wierzysz w to, że od nas zależy jak będzie wyglądał świat za 10, 20 czy więcej lat. Marzysz o zmianie swojego najbliższego otoczenia. Koniecznie zgłoś swój pomysł w ogólnopolskim konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO” Fundancji SANTANDER.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 20

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt