Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 25 do 31 marca 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Uwaga termin płatności!

Przypominamy, że termin płatności za roczne użytkowanie wieczyste gruntu i za przekształcenie użytkowania wieczystego w prawo własności upływa dnia 31.03.2024 r. Natomiast termin rocznej dzierżawy gruntów upływa dnia 30.09.2024 r.
czytaj dalej

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy

Burmistrz Szprotawy ogłasza zasady organizacji dyżurów w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Szprotawa w okresie wakacyjnym w 2024 roku.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 18 do 24 marca 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór do mapy ,,Nawigator Lubuski"

Dyrektor Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze informuje o rozpoczęciu naboru do III edycji mapy lubuskich producentów ,,Nawigator Lubuski”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 11 do 17 marca 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 4 do 10 marca 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

BADANIA MAMMOGRAFICZNE

W piątek, 5 kwietnia br., w Szprotawie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 45 do 74 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
czytaj dalej

Zespół medyczny Nowego Szpitala w Szprotawie powiększa się!

Nowy Szpital w Szprotawie informuje, że od 4 marca 2024 r. w Poradni Diabetologicznej przyjmować będzie specjalistka diabetologii Patrycja Kołodziej. W ramach poradni diabetologicznej leczona jest cukrzyca oraz choroby współistniejące. By umówić się na wizytę, niezbędne jest skierowanie. Rejestracja i informacja: tel. 515 079 185; tel. 41 240 00 00.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 26 lutego do 3 marca 2024 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 59

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON