Kalendarium

23 maja

Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 11 do 17 kwietnia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Ogłoszenie Koła Łowieckiego Sokół

Koło Łowieckie Sokół w Kożuchowie informuje o sposobie zgłaszania szkód łowieckich w obwodzie łowieckim polnym nr 192.
czytaj dalej

Komunikat Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Szprotawie poszukuje pielęgniarki ze specjalizacją i kwalifikacjami do Pracowni Endoskopowej.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

1 kwietnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja dodatkowych zajęć z zakresu integracji wielokulturowej dla dzieci uczęszczających do żłobka w Szprotawie”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 marca do 3 kwietnia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

23 marca 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Konkurs na stanowisko dyrektora Szprotawskiego Domu Kultury w Szprotawie

Burmistrz Szprotawy ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szprotawskiego Domu Kultury. Szczegółowe informacje zawarte zostały w Zarządzeniu NR 0050/50/2022 z dnia 22 marca 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szprotawskiego Domu Kultury w Szprotawie oraz określenia regulaminu konkursu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 21 do 27 marca 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Profilaktyka otyłości

Środa z profilaktyką to cykliczna akcja Narodowego Funduszu Zdrowia – co środę fundusz dostarcza nową porcję wiedzy i praktycznych rad dla każdego, kto chce zdrowo żyć i zapobiegać chorobom. Na stronie Akademii NFZ co tydzień ukazuje się nowy temat z pełnym pakietem informacji w formie ciekawej ulotki i film z udziałem ekspertów: https://akademia.nfz.gov.pl/sroda-z-profilaktyka/
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 22 marca 2022 r.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 41

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON