Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 17 do 23 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

12 stycznia 2022 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
czytaj dalej

Polowanie zbiorowe na zwierzynę łowną

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że 25 stycznia 2022 r., w godzinach 8:00 – 15:00 na terenie nadleśnictwa (obwód łowiecki 216) odbędzie się polowanie zbiorowe na zwierzynę łowną dla myśliwych krajowych.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 10 do 16 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant jednostki wojskowej informuje o prowadzonych strzelaniach dziennych i nocnych amunicją bojową w teminie od 10.01.2022 r. do 31.12.2022 r.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

31 grudnia 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka”.
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Termin zgłaszania kandydatów upływa 10 stycznia 2022 r.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 27 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Punkt szczepień w szpitalu w Szprotawie będzie szczepił dzieci przeciw COVID-19

Nowy Szpital w Szprotawie informuje, że rejestracja na szczepienia dzieci, które ukończyły 5 lat jest możliwa od 14 grudnia br. Zarejestrować się można przez ogólnopolską infolinię 989; korzystając z serwisu pacjent.gov.pl lub kontaktując się z punktem szczepień przy szpitalu, tel. 515 079 185, w godz. 8.00-12.00.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON