Komunikaty

WOJSKO INFORMUJE

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 15 do 21 marca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu. Uwaga, harmonogram został skorygowany (kierunek Karliki). Poniżej harmonogram oraz korekta harmonogramu.
 
czytaj dalej

Mobilne punkty szczepień przeciwko COVID-19 na terenie województwa lubuskiego

Informujemy o mobilnych punktach szczepień przeciwko COVID-19, wykonujących szczepienia w domu pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne dotarcie do stacjonarnego punktu szczepień, tzw. pacjentów „leżących”. 
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 9 marca 2021 r.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

24 lutego 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 1 do 7 marca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

23 lutego 2021 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 22 do 28 lutego 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

zasady bioasekuracji

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Żaganiu przypomina o konieczności stosowania zasad bioasekuracji.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 15 do 21 lutego 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Własna firma - start dla młodych

Jeśli masz pomysł na założenie firmy – ten projekt jest dla Ciebie – nie czekaj!
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON