Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 maja 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

26 kwietnia 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Powiatowy Lekarz Weterynarii Informuje

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Żaganiu w związku z szybkim rozprzestrzenianiem sie groźnej choroby wirusowej ASF u dzików i świń przypomina zasady bioasekuracji do stosowania przez rolników i hodowców trzody chlewnej.
Zasady bioasekuracji do pobrania.

Lekarz Weterynarii informuje

Informacja  Lubuskiego Wojewódzkiego lekarza Weterynarii w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epizootyczną w zakresie wysoce zjadliwej grypy ptaków HPAI.
czytaj dalej

Poznaj sprawdzoną metodę animacji

Lokalnie, razem i skutecznie – tak działają organizacje pozarządowe, firmy, samorządy i inne podmioty połączone misją programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”. Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów w całej Polsce została wypracowana autorska metoda animacji na rzecz dobra wspólnego. Jej skuteczność została potwierdzona w badaniach zespołu Uniwersytetu Warszawskiego.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 19 do 25 kwietnia 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 29 marca do 4 kwietnia 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Trening próbny syren alarmowych

Informujemy, że w czwartek, 25 marca br., od godz. 12.00 do 12.30,  zgodnie z kalendarzowym planem działania w zakresie Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, przeprowadzona zostanie głośna próba syren alarmowych.
czytaj dalej

"Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo"

"Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo" to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna ZUS, której celem jest promowanie wśród naszych klientów wiedzy na temat korzyści, jakie niesie wykorzystanie bezgotówkowej formy pobierania świadczeń, a także możliwości wynikających z korzystania z rachunku bankowego.  
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON