Komunikaty

„NOWEFIO – lubuskie lokalnie” mikrodotacje dla młodych organizacji i grup nieformalnych w województwie lubuskim

Stowarzyszenie LGD „Między Odrą a Bobrem” wspólnie z Fundacją Rozwoju Holistycznego 14.03.2022 r. rozpoczęło nabór wniosków na mikrodotacje w ramach projektu „NOWEFIO –lubuskie lokalnie”, sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Nabór prowadzony będzie do 04.04.2022 r., do godz. 23:59.
czytaj dalej

Wstąp do żagańskiej Policji!

Służba w Policji jest dla osób, które chcą w życiu robić coś pożytecznego. Nie boją się wyzwań, są zawsze chętne i gotowe do działania. W zamian Policja oferuje stabilność zatrudnienia, bardzo dobre zarobki oraz możliwość rozwoju zawodowego. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu 47 79 37270.

 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 7 do 13 marca 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Komunikat Biura Rozwoju Sprzedaży Paliw PKN Orlen S.A.

PKN Orlen S.A. wystosował komunikat w związku z trwającym od kilku dni olbrzymim popytem na paliwa.
 
czytaj dalej

Komunikat Nowego Szpitala

Od 7 marca br. zmieniają się godziny pracy pracy punktu pobrań wymazów do testów na COVID-19 przy szpitalu w Szprotawie. 
czytaj dalej

Badania mammograficzne

Zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Komunikat Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Szprotawie informuje, że w dalszym ciągu otwarty jest punkt szczepień przeciw Covid-19. Zaszczepić mogą się równiez osoby, które przyjechały z Ukrainy. Punkt czynny jest w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 14.30 - 16.00, bez kolejek i wcześniejszej rejestracji.
czytaj dalej

Program profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego oraz Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu zaprasza wszystkie osoby w wieku 40-65 lat na bezpłatne, specjalistyczne badania laryngologiczne w ramach realizowanego programu profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 lutego do 6 marca 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Badanie mammograficzne

7 marca br., zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 41

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON