Logo: Szprotawa

Komunikaty

Spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla NGO w Nowej Soli i Żarach. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dot. możliwości wsparcia zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówione zostanie działanie Generatora eNGO, który wykorzystywany jest do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego.
czytaj dalej

Pozyskaj grant na działania ekologiczne

Chcesz żeby wokół Ciebie było zielono i bardziej ekologicznie. Wierzysz w to, że od nas zależy jak będzie wyglądał świat za 10, 20 czy więcej lat. Marzysz o zmianie swojego najbliższego otoczenia. Koniecznie zgłoś swój pomysł w ogólnopolskim konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam EKO” Fundancji SANTANDER.
czytaj dalej

Dofinansowania na szkolenia sportowe i współzawodnictwo osób niepełnosprawnych w 2020 r.

Minister Sportu i Turystyki  ogłasza nabór wniosków w ramach „Programu dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa osób niepełnosprawnych w 2020 r. ”.
czytaj dalej

Pieniądze na wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój

Nabór wniosków w zakresie wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój zostanie przeprowadzony w terminie od 27 lutego do 27 marca 2020 r.
czytaj dalej

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym – rekrutacja

Jeśli Twoje dziecko znajduje się w ciężkim stanie klinicznym, wymaga całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych, nie ukończyło 25 roku życia, a Twoja rodzina znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, jesteś potencjalnym adresatem stypendium Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych SPES.

 
czytaj dalej

4U! – Uważaj! Uciekaj! Ukryj się! Udaremnij atak!

Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie przygotował kampanię społeczną 4U!, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie zagrożenia terroryzmem i umiejętności radzenia sobie w przypadku ataku.
czytaj dalej

Konkursy ROPS - 200 tys. zł do wzięcia

200 tys. zł czeka na rozdysponowanie w ramach konkursów ogłoszonych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej. Dofinansowanie mogą otrzymać organizacje pozarządowe, które prowadzą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, a także w obszarze: zapobiegania narkomanii, pomocy społecznej oraz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. ROPS na wnioski czeka do 21 lutego.
czytaj dalej

Pieniądze dla organizacji z Programu Aktywni Obywatele.

20 lutego, w Zielonej Górze w siedzibie Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA, przy ul. Stary Rynek 17 (wejście od ul. Lisowskiego) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania środków z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy.
czytaj dalej

Zasady postępowania z osobami podejrzanymi o zakażenie nowym koronowirusem 2019-nCoV

Zasady  postępowania z osobami podejrzanymi o zakażenie nowym koronawirusem 2019-nCoV.

 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 lutego 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 20

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt