Komunikaty

WYNIKI KONKURSU

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej powołanej do rozpatrzenia ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym (zarządzenie nr 0050/21/2023 Burmistrza Szprotawy z dnia 10 lutego 2023 r. ).
 
czytaj dalej

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące przyznania dotacji na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, w trybie pozakonkursowym
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje o korekcie harmonogramu strzelania z użyciem amunicji bojowej na terenie OSPWL Żagań od 20 do 26 marca 2023 r.  
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 20 do 26 marca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu. 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 13 do 19 marca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu. 
czytaj dalej

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące oferty realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, złożonej przez Szprotawski Klub JU-JITSU „AKAYAMA” w Szprotawie, w trybie pozakonkursowym.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 6 do 12 marca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

KIGEIT informuje

Brak zasięgu potrafi być frustrujący, szczególnie obecnie, gdy duża część naszego życia prywatnego, zawodowego i naszych relacji, jest prowadzona zdalnie. Posiadanie dobrego zasięgu oraz możliwość ciągłego kontaktu z bliskimi daje nam poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje spokój ducha. KIGEIT przedstawia krótki poradnik co robić, gdy niespodziewane, okresowe problemy z zasięgiem komórkowym negatywnie wpływają na nasze codzienne życie.
czytaj dalej

Informacja o wynikach konkursu

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury konkursu, ogłoszonego Zarządzeniem Nr 0050/19/2023 z dnia 3 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora przedszkoli, szkół i placówek prowadzonych przez Gminę Szprotawa, nie zgłosił się żaden kandydat, w związku z czym konkurs nie został rozstrzygnięty.
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 27 lutego do 5 marca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 49

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON