Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 16 do 22 listopada 2020 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Strzelania

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 9 do 15 listopada 2020 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 2 do 8 listopada 2020 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Czas na uchwały dla trzeciego sektora

Zakończyły się właśnie konsultacje projektów dwóch  aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji, 29 października br., Rada Miejska w Szprotawie podejmie decyzje o ich uchwaleniu.
czytaj dalej

Ruszyła XIX edycja Konkursu „SPOŁECZNIK ROKU”

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak,  serdecznie zaprasza osoby, instytucje, organizacje działające w obszarze pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej do udziału w Konkursie. Szczególnie mile widziane będą wnioski dotyczące działań związanych z przeciwdziałaniem COVID – 19.
czytaj dalej

Diagnoza zagrożeń społecznych

Szanowni Państwo! Firma Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Gminy Szprotawa realizuje „Diagnozę zagrożeń społecznych”.
 
czytaj dalej

Moje życie – mój wybór

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Moje życie – mój wybór”.
czytaj dalej

Uwaga polowania zbiorowe trwają

Polski Związek Łowiecki Ośrodek Hodowli Zwierzyny "Nieciecz" oraz Koło Łowieckie "Darz- Bór" informują o terminach polowań w sezonie łowieckim 2020/ 2021.
czytaj dalej

Badanie mammograficzne

Zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia (1970-1951 r.), które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

30 września 2020 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON