Komunikaty

Dofinansowanie na studia podyplomowe

Do 80 % dofinansowania na studia podyplomowe dla przedsiębiorców i pracowników subregionu zielonogórskiego!
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 7 do 13 września 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Darmowe wsparcie psychologiczne w ramach grup wsparcia „Równoważnia”

Fundacja ADRA Polska, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom społecznym, w tym lękowi wywołanemu pandemią wirusa COVID-19, uruchamia grupy wsparcia online prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.
czytaj dalej

Zielone Targi w Powiecie Żagańskim

Starostwo Powiatowe w Żaganiu zaprasza do udziału w projekcie pt. „Zielone Targi w powiecie żagańskim” finansowanym z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
czytaj dalej

Woda z basenu do podlewania

Spółka Szprotawski Zarząd Nieruchomościami "CHROBRY" informuje o możliwości otrzymania nieodpłatnie wody zdatnej do podlewania roślin z miejskiego basenu. To idealny sposób powtórnego wykorzystania wody w dobie suszy.
czytaj dalej

Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim - edycja II

18.08.2020 r. ponownie został uruchomiony nabór Formularzy Zgłoszeniowych w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania do studiów podyplomowych dla pracowników MMSP.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

25 sierpnia 2020 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. "Organizacja obchodów Gminnego Tygodnia Seniora".
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 24 do 30 sierpnia br. na terenie OSPWL Żagań odbywać się będą strzelania z użyciem amunicji bojowej.
Więcej w ogłoszeniu
czytaj dalej

Rusza kolejna edycja konkursu „Europejskiej Nagrody w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości”

Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN) organizuje co roku konkurs „Europejska Nagroda w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości” (ECPA). Polski kandydat do nagrody ECPA zostanie wybrany w drodze eliminacji krajowych, przez komisję powołaną przez Departament Porządku Publicznego MSWiA. 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 17 do 23 sierpnia 2020 r. na terenie OSPWL Żagań odbywać się będą strzelania z użyciem amunicji bojowej.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON