Komunikaty

SzWiK Sp. z o.o. informuje

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żaganiu wydał komunikat o przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego w Gościeszowicach, zaopatrującego w wodę m.in. miejscowość Długie w gm. Szprotawa.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 4 do 10 maja 2020 r. na terenie OSPWL Żagań nie będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komunikat Komendanta Jednostki Wojskowej w Żaganiu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 16 do 22 marca 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 9 do 15 marca 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór do szkoły rolniczej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczegoim. Komisji Edukacji Narodowejw Henrykowie,  gm. Szprotawa ogłasza  nabór  na  rok  szkolny  2020/2021 
czytaj dalej

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego

Pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zapraszają na bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. Spotkania odbędą się w marcu i kwietniu 2020 r. w różnych miejscowościach naszego województwa.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 2 do 8 marca 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Trwają zapisy do projektu e-Senior 65+

Projekt zakłada realizację szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych i multimedialnych, w tym między innymi korzystanie z e-usług (korzystanie z tabletu i internetu) i rozwijanie umiejętności bardziej zaawansowanych (obsługa faksu, skanera, drukarki, aparatu cyfrowego, aplikacji internetowych typu skype itp.) oraz stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych.
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 17 do 23 lutego 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON