Komunikaty

Informacja o planowanych polowaniach.

Koło Łowieckie BÓBR Małomice, działając zgodnie z Art. 42ab. pkt.1 Ustawy Prawo Łowieckie z dnia 22 Marca 2018 roku, informuje o planowanych terminach polowań zbiorowych, które odbędą się w obwodzie numer 205.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 października do 03 listopada 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

Burmistrz Szprotawy zaprasza dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych pn. „Uzależnienia kradną marzenia”.
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 21 do 27 października 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Szprotawa przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Szczegółowe informacje na stronie BIP
czytaj dalej

Dobiegły końca konsultacje, czas na uchwały

Za nami konsultacje projektów dwóch aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji zostaną one poddane pod głosowanie Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Zapraszamy na spotkania pn. „O finansach w bibliotece”

Miejska Biblioteka Publiczna w Szprotawie organizuje bezpłatne spotkania dla seniorów pn. „O finansach w bibliotece”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 14 do 20 października 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Praca w ZAZ

Szprotawski ZAZ poszukuje pracownika do kuchni.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 7 do 13 października 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON