Komunikaty

Setna rocznica I powstania śląskiego

Burmistrz Szprotawy zachęca do podejmowania inicjatyw mających na celu upamiętnienie wydarzeń 1-go powstania śląskiego.
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 12 do 18 sierpnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu:
czytaj dalej

Komunikat

W związku z uczestniczeniem Burmistrza Szprotawy w pogrzebie, 2 sierpnia br.,od 13:30 do 15:30, dyżur dla mieszkańców pełnić będzie Naczelnik Wydziału Gospodarki i Rozwoju Maciej Boryna.
 
 
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 05 do 11 sierpnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu:
czytaj dalej

Uwaga Rolnicy!

Burmistrz Szprotawy informuje, że składanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego odbywać się będzie w terminie od 1 do 31 sierpnia 2019 r.
czytaj dalej

Dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żaganiu informuje, że w okresie naboru wniosków w 2019 r., w ramach Modułu I pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych daje możliwość ubiegania się o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym - Obszar C Zadanie 1 „Aktywny Samorząd”.
czytaj dalej

Branżowy katalog podmiotów ekonomii społecznej z województwa lubuskiego już dostępny!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze prezentuje długo wyczekiwaną publikację pn. LUBUSKA EKONOMIA SPOŁECZNA. Branżowy katalog podmiotów ekonomii społecznej.
czytaj dalej

Ogłoszenie

Burmistrz Szprotawy ogłasza II przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego- sanitarnego marki Peugeot Boxer 2.2 HDI.
 
czytaj dalej

GraduatON

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” stara się zacierać różnice i dysproporcje w dostępie do wiedzy, nauki i pracy dla osób wykluczonych, niepełnosprawnych, pozbawionych równych szans życiowych.
czytaj dalej

Komunikat

17 lipca 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadań publicznych samorządu gminy, przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON