Komunikaty

Czekamy na kandydatów

Zakończyła się II kadencja szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz ogłosiła procedurę naboru 4 kandydatów organizacji pozarządowych do kolejnej Rady. Termin upływa 27 grudnia br.
czytaj dalej

Komunikat

Burmistrz Szprotawy ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych Gminy Szprotawa w 2020 roku.
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy!

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniu 13 grudnia, na terenie obwodu łowieckiego 216 odbywać się będą polowania na zwierzynę łowną.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 25 listopada do 1 grudnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Komunikat

W związku z wystąpieniem ASF u dzików na terenie powiatów wschowskiego i nowosolskiego Unia Europejska wyznaczyła strefy, na których obowiązują dodatkowe wymagania w zakresie bioasekuracji gospodarstw, w których utrzymywane są świnie oraz ograniczenia w przemieszczaniu świń.
czytaj dalej

Komunikat

W dniu 22 listopada 2019 r., dyżur Burmistrza Szprotawy dla mieszkańców pełnić będą:
Z-ca Kierownika ROŚ  Pan Piotr Wciórka oraz Sekretarz Gminy Pani Iwona Prokop.
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy!

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniach 3 i 5 grudnia, na terenie obwodu łowieckiego 216 odbywać się będą polowania na zwierzynę łowną.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 18 do 24 listopada 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Szansa - nowe możliwości dla dorosłych

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji wraz z Instytutem Badań Edukacyjnych organizują spotkania informacyjne dotyczące projektu „Szansa - nowe możliwości dla dorosłych".
czytaj dalej

Komunikat

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i osoby zainteresowane do udziału w otwartym spotkaniu Szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się 21 listopada br., o godz. 14.30, w Sali Rycerskiej UM w Szprotawie (parter). 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON