Komunikaty

Komunikat Nowego Szpitala

Od 7 marca br. zmieniają się godziny pracy pracy punktu pobrań wymazów do testów na COVID-19 przy szpitalu w Szprotawie. 
czytaj dalej

Badania mammograficzne

Zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Komunikat Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Szprotawie informuje, że w dalszym ciągu otwarty jest punkt szczepień przeciw Covid-19. Zaszczepić mogą się równiez osoby, które przyjechały z Ukrainy. Punkt czynny jest w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 14.30 - 16.00, bez kolejek i wcześniejszej rejestracji.
czytaj dalej

Program profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego oraz Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej UM w Poznaniu zaprasza wszystkie osoby w wieku 40-65 lat na bezpłatne, specjalistyczne badania laryngologiczne w ramach realizowanego programu profilaktyki nowotworów głowy i szyi – „Daj sobie szansę”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 lutego do 6 marca 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Badanie mammograficzne

7 marca br., zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 21 do 27 lutego 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

SABER STRIKE 2022 - możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych informuje o możliwych utrudnieniach w ruchu drogowym w związku z przygotowaniem do ćwiczenia SABER STRIKE 2022.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

11 lutego br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 7 do 13 lutego 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 42

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON