Komunikaty

Informacja o polowaniach zbiorowych

Zarząd Koła Łowieckiego DARZ-BÓR w Przemkowie informuje o terminach polowań zbiorowych koła w obwodzie 203 województwo lubuskie w sezonie łowieckim 2021/2022.
czytaj dalej

Informacja dla rolników utrzymujących świnie

Główny Lekarz Weterynarii przypomina, że posiadanie planu bezpieczeństwa biologicznego jest jednym z wymagań zawartych w załączniku II do rozporządzenia wykonawczego Komisji  (UE)  2021/605 z dnia 7 kwietnia 2021 r. ustanawiającego szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń zwanego dalej RWK 2021/605.
czytaj dalej

Uwaga polowania zbiorowe trwają

Zarząd Koła Łowieckiego "Daniel" w Szprotawie informuje o planowanych terminach polowań zbiorowych.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 18 do 24 października 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Kalendarium polowań Koła Łowieckiego "Sokół" z Kożuchowa

Zarząd Koła Łowieckiego "Sokół" z Kożuchowa informuje o Planie polowań zbiorowych 2021/2022, w obwodach łowieckich nr 192, 193, 194.
czytaj dalej

Uwaga polowania zbiorowe trwają

Zarząd Koła Łowieckiego „Bóbr” w Małomicach informuje o planowanych terminach polowań zbiorowych, które odbędą się w obwodzie nr 205.

 
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym

Komisja Konkursowa powołana do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, wydała opinię ws oferty, która wpłynęła w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 9.09. br, w drodze Zarządzenia Burmistrza Szprotawy Nr 0050/142/2021.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 4 do 10 października 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko Informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 27 września do 3 października 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 20 do 26 września 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 38

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON