Logo: Szprotawa

Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 23 do 29 grudnia br. na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej nie będą realizowane.
 
 
czytaj dalej

Otwarte konkursy ofert

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszeń.
 
czytaj dalej

Czyszczone kominy to mniejszy smog

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy uruchamia społeczną akcję „Czyszczone kominy to mniejszy smog”.
czytaj dalej

Program „Senior+”

W ramach nowej edycji wieloletniego programu „Senior+” samorządy mogą ubiegać się o dotację na utworzenie lub wsparcie Dziennych Domów i Klubów dla seniorów.
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 09 do 15 grudnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Ogłoszenie

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące przyznania dotacji na realizację zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pn. "Gminny Dzień Osób Niepełnosprawnych”, w trybie pozakonkursowym.
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy!

Koło Łowieckie BÓBR Małomice informuje, że w dniach 21.12.2019-26.01.2020r., na terenie obwodu łowieckiego 205 odbywać się będą polowania dodatkowe z powodu wystąpienia ASF.
czytaj dalej

Program usuwania foli rolniczych z gospodarstw

Wojewoda Lubuski informuje o możliwości przystąpienia do programu realizowanego przez  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn. „Usuwanie folii rolniczych z gospodarstw i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa w zakresie: nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka”.
czytaj dalej

Konsultacje w sprawie określenia godzin pracy aptek na terenie powiatu żagańskiego w roku 2020

Zapraszamy do konsultacji projektu Uchwały Rady Powiatu Żagańskiego w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu żagańskiego w roku 2020.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 19

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Magdalenki
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt