Komunikaty

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 25 listopada do 1 grudnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Komunikat

W związku z wystąpieniem ASF u dzików na terenie powiatów wschowskiego i nowosolskiego Unia Europejska wyznaczyła strefy, na których obowiązują dodatkowe wymagania w zakresie bioasekuracji gospodarstw, w których utrzymywane są świnie oraz ograniczenia w przemieszczaniu świń.
czytaj dalej

Komunikat

W dniu 22 listopada 2019 r., dyżur Burmistrza Szprotawy dla mieszkańców pełnić będą:
Z-ca Kierownika ROŚ  Pan Piotr Wciórka oraz Sekretarz Gminy Pani Iwona Prokop.
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy!

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniach 3 i 5 grudnia, na terenie obwodu łowieckiego 216 odbywać się będą polowania na zwierzynę łowną.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 18 do 24 listopada 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Szansa - nowe możliwości dla dorosłych

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji wraz z Instytutem Badań Edukacyjnych organizują spotkania informacyjne dotyczące projektu „Szansa - nowe możliwości dla dorosłych".
czytaj dalej

Komunikat

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i osoby zainteresowane do udziału w otwartym spotkaniu Szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędzie się 21 listopada br., o godz. 14.30, w Sali Rycerskiej UM w Szprotawie (parter). 
czytaj dalej

Uwaga Mieszkańcy!

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniach 14 i 16 listopada, na terenie obwodu łowieckiego 216 odbywać się będą polowania na zwierzynę łowną.
czytaj dalej

Wolny etat w ZAZ

Kierownik Szprotawskiego Zakładu Aktywności Zawodowej ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy.
czytaj dalej

Informacja o planowanych polowaniach.

Koło Łowieckie BÓBR Małomice, działając zgodnie z Art. 42ab. pkt.1 Ustawy Prawo Łowieckie z dnia 22 Marca 2018 roku, informuje o planowanych terminach polowań zbiorowych, które odbędą się w obwodzie numer 205.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON