Komunikaty

Urząd Miejski czynny w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę, 23 lutego br. Urząd Miejski w Szprotawie będzie czynny w godzinach od 8.00 do 12.00.
czytaj dalej

Szkolenie „OZE – szansa na innowacyjne rolnictwo”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp. zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu poświęconym zagadnieniom związanym z odnawialnymi źródłami energii.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowych opiniujących oferty w otwartych konkursach ofert, o których mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2018 r. poz. 450, z późn. zm.) na realizację zadań  publicznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Dzień Otwarty w SP2

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie serdecznie zapraszają wszystkich przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami i opiekunami na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 23.02.2019 r., w godz. 11.00 - 13.00, na terenie szkoły.
czytaj dalej

Przekształcenie użytkowania wieczystego we własność

Od 1.01.2019 r., z mocy ustawy, każde prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego na cele mieszkaniowe przekształcone zostało w prawo własności tego gruntu, a każde współużytkowanie odpowiednio we współwłasność.
czytaj dalej

Rehabilitant poszukiwany

Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej zatrudni fizjoterapeutę na zastępstwo w okresie od 25 lutego do 1 marca 2019 r.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 11 do 17 lutego 2019 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON