Komunikaty

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 16 lipca 2021 r.
czytaj dalej

Profilaktyka 40 plus

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieodpłatnych badań diagnostycznych dla Polaków od 40. roku życia.
czytaj dalej

Poradnictwo społeczno-prawne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zdalnego poradnictwa społeczno-prawnego jako formy wsparcia osób niepełnosprawnych w dobie pandemii koronawirusa.
czytaj dalej

"Dobry Start" z ZUS

Od nowego roku szkolonego 300 zł w ramach programu "Dobry Start” będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 05 do 11 lipca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Komisja Konkursowa powołana do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pn. "Prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowo-rekreacyjnych, promujących abstynencję i zdrowy styl życia", wydała opinię ws oferty, która wpłynęła w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 10.05.br, w drodze Zarządzenia Burmistrza Szprotawy Nr 0050/63/2021.
 
czytaj dalej

„Lubuski Biznes ma POWER”

W terminie od 21.06 do 08.07.2021 r. trwa nabór dokumentów rekrutacyjnych do  projektu pn. „Lubuski Biznes ma POWER”. W wyniku realizacji zadania, adresowanego do osób w wieku 18-29 lat z woj. lubuskiego, można uzyskać dotację na utworzenie działalności gospodarczej w wysokości 23.050 zł oraz 6 miesięcznego wsparcia pomostowego w wysokości 2.600,00 zł netto/ miesiąc.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 14 do 20 czerwca 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Autobus szkolny na sprzedaż

Gmina Szprotawa wystawia na sprzedaż w drodze przetargu ofertowego nieograniczonego autobus szkolny marki JELCZ L090M wraz z wyposażeniem, rok produkcji 2000.
czytaj dalej

Państwowa Szkoła Muzyczna w Szprotawie zaprasza

Zapraszamy do nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Szprotawie.
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 36

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON