Komunikaty

OTWARTY KONKURS OFERT

11 stycznia 2023 r.  Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
czytaj dalej

BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE W SZPROTAWIE

Zapraszamy Panie między 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
czytaj dalej

Wyniki konkursu

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej powołanej do rozpatrzenia ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej pn. Przygotowanie i wydawanie posiłków w jednostkach oświatowych Gminy Szprotawa dla dzieci i młodzieżu objętych pomocą społeczną.
czytaj dalej

WYNIKI KONKURSU - ŻŁOBEK

Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z rozstrzygnięcia konkursu na prowadzenie żłobka w Szprotawie w 2023 roku.
czytaj dalej

Ostrzeżenie przed wchodzeniem na poligon

Komunikat ostrzegający przed strzelaniami dziennymi i nocnymi w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu. - do pobrania
czytaj dalej

Materiały edukacyjne do wykorzystania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, wypracowanymi w ramach realizacji projektu " Edukacja ekologiczna społeczeństwa warunkiem zrównoważonego rozwoju"  współfinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, realizowanego w ramach programu priorytetowego nr 5.5 "Międzydziedzinowa Edukacja Ekologiczna": 
- poradnik dla rolników
- materiały pokonferencyjne  z konferencji "Świadomość ekologiczna i jej wpływ na ochronę przyrody i różnorodność biologiczną"
 
czytaj dalej

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Termin zgłaszania kandydatów upływa 9 stycznia 2023 r.
czytaj dalej

Ryzyko wystąpienia grypy ptaków!

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Żaganiu informuje, że na podstawie wyników badań laboratoryjnych stwierdzono ostatnio następujące ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków u drobiu, podtyp H5N1. 
 
czytaj dalej

PRACUJ W ZAZIE

Kierownik Szprotawskiego Zakładu Aktywności Zawodowej ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy w Szprotawskim Zakładzie Aktywności Zawodowej.
czytaj dalej

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące przyznania dotacji na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, w trybie pozakonkursowym
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 49

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON