Komunikaty

Szanowny Rolniku

Od 1 czerwca do 14 sierpnia 2023 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie pn. Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych (formularz R-SGR). Badaniem objęte są wszystkie gospodarstwa rolne osób prawnych i jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej oraz wylosowane indywidualne gospodarstwa rolne.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 5 do 11 czerwca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Bezpłatne badania mammograficzne

W środę, 7 czerwca 2023 r., w Szprotawie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań. 
 
 
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 29 maja do 4 czerwca 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Komunikat

Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do udziału w XXXIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ogrodników na Jasną Górę, która odbędzie się 11 czerwca 2023 roku.
 
 
 
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

18 maja 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
czytaj dalej

Komunikat

Informacja dotycząca możliwości zgłaszania szkód łowieckich w obwodzie łowieckim polnym nr 192, którego administratorem jest Koło Łowieckie „Sokół” Kożuchów.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 8 do 14 maja 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 1 do 7 maja 2023 r., na terenie OSPWL Żagań strzelania z użyciem amunicji bojowej będą realizowane według harmonogramu.
czytaj dalej

OTWARTY KONKURS OFERT

26 kwietnia 2023 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2023 r., w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 54

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON