Logo: Szprotawa

Komunikaty

Blisko milion dla organizacji pozarządowych

Z początkiem roku mamy dobre informacje dla organizacji pozarządowych. Zarząd województwa przyjął uchwały w sprawie 7 konkursów na wsparcie zadań w obszarze kultury, turystyki regionalnej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. Dofinansowane zostaną działania na rzecz seniorów oraz osób niepełnosprawnych.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 20 do 26 stycznia 2020 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy - Samorząd Przyszłości

Minister Cyfryzacji zaprasza na cykl konferencji o Internecie Rzeczy, Sztucznej Inteligenci i zastosowaniu informacji cyfrowej w różnych obszarach. Podczas spotkania wskazane zostaną źródła potencjalnego finansowania do wykorzystania.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje o strzelaniach z użyciem amunicji bojowej.
czytaj dalej

Konkurs rozstrzygnięty

7 stycznia 2020 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka”.
 
 
 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje o strzelaniach z użyciem amunicji bojowej.
 
 
czytaj dalej

Apel do rolników

Likwidacja zagrożeń i zwalczanie ASF.
czytaj dalej

Uwaga strażacy ochotnicy!

Działacie na rzecz mieszkańców w swoich miejscowościach? Podejmujecie inicjatywy edukacyjne, kulturalne, sportowe, ekologiczne, integracyjne, dbacie o swoje wsie i miasta? Zgłoście Waszą OSP do Konkursu FLORIANY!
czytaj dalej

Ogłoszenie Prezesa Sądu Rejonowego w Żaganiu

Prezes Sądu Rejonowego w Żaganiu informuje zakłady pracy, placówki służby zdrowia i opieki społecznej oraz instytucje i organizacje niosące pomoc charytatywną o możliwości przyjęcia do pracy osób skazanych na karę ograniczenia wolności oraz wykonujących pracę społecznie użyteczną orzekaną w zamian za nie uiszczoną grzywnę.
czytaj dalej

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Żaganiu

Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, że 30 grudnia 2019 r. ukazało się rozporządzenie zmieniające w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie powiatu wschowskiego, nowosolskiego i zielonogórskiego, miasta Zielona Góra oraz powiatu żagańskiego, żarskiego, krośnieńskiego i świebodzińskiego, zgodnie z krórym na terenie powiatu żagańskiego określony został obszar skażony afrykańskim pomorem świń u dzików.
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 21

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt