Komunikaty

Komunikat Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Szprotawie informuje o zmianach w harmonogramie pracy punktu wymazowego na COVID-19 w okresie świąteczno-noworocznym.  
czytaj dalej

Zbadaj się

Zapraszamy na badaniach mammograficzne, które prowadzone będą 9 GRUDNIA 2021 r. i 13 STYCZNIA 2022 r., w mammobusie w SZPROTAWIE, zaparkowanym przy Urzędzie Miasta ul. Rynek 45.
czytaj dalej

Polowanie zbiorowe w obwodzie łowieckim 216

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniu 16 grudnia 2021 r., w godzinach 8:00 - 15:00, na terenie nadleśnictwa (obwód łowiecki nr 216) odbędzie się polowanie zbiorowe na zwierzynę łowną. Kierunek planowanych pędzeń: od strony BukowinyBobrzańskiej w stronę Bożnowa (l-ctwo Stara Kopernia).
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

6 grudnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 roku pod nazwą "Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka"
czytaj dalej

Szczepienia w Nowym Szpitalu

Od poniedziałku, 29 listopada br. Szpital w Szprotawie wprowadza dodatkowy dzień na szczepienia przeciw COVID-19. Dzięki temu punkt szczepień będzie czynny również w każdy poniedziałek, w godz. 14.30-16.00. 
czytaj dalej

Informacja o polowaniach zbiorowych

Polski Związek Łowiecki Ośrodek Hodowli Zwierzyny „Nieciecz” informuje, że na obwodach łowieckich nr 190 i 191 zaplanowane są polowania zbiorowe.
czytaj dalej

Szpital informuje. Szczepienie dawką przypominającą

Od 24 listopada 2021 r. szczepienie dawką przypominającą dla osób powyżej 50 roku życia będzie można wykonać po upływie 5 miesięcy od dnia zakończenia szczepienia podstawowym schematem (czyli po 2 dawkach albo 1 w przypadku szczepienia J&J). Dla pozostałych osób termin szczepienia pozostaje bez zmian czyli 6 miesięcy. 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 29 listopada do 5 grudnia 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 2 grudnia 2021 r.
 
 
czytaj dalej

Informacja o polowaniach zbiorowych

Zarząd Koła Łowieckiego DARZ-BÓR w Przemkowie informuje o terminach polowań zbiorowych koła w obwodzie 203 województwo lubuskie w terminie 27.11.2021 r.
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 41

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON