Komunikaty

Nabór przedstawicieli do komisji konkursowej

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Termin zgłaszania kandydatów upływa 10 stycznia 2022 r.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 27 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Punkt szczepień w szpitalu w Szprotawie będzie szczepił dzieci przeciw COVID-19

Nowy Szpital w Szprotawie informuje, że rejestracja na szczepienia dzieci, które ukończyły 5 lat jest możliwa od 14 grudnia br. Zarejestrować się można przez ogólnopolską infolinię 989; korzystając z serwisu pacjent.gov.pl lub kontaktując się z punktem szczepień przy szpitalu, tel. 515 079 185, w godz. 8.00-12.00.
czytaj dalej

Komunikat Nowego Szpitala

Nowy Szpital w Szprotawie informuje o zmianach w harmonogramie pracy punktu wymazowego na COVID-19 w okresie świąteczno-noworocznym.  
czytaj dalej

Zbadaj się

Zapraszamy na badaniach mammograficzne, które prowadzone będą 9 GRUDNIA 2021 r. i 13 STYCZNIA 2022 r., w mammobusie w SZPROTAWIE, zaparkowanym przy Urzędzie Miasta ul. Rynek 45.
czytaj dalej

Polowanie zbiorowe w obwodzie łowieckim 216

Nadleśnictwo Szprotawa informuje, że w dniu 16 grudnia 2021 r., w godzinach 8:00 - 15:00, na terenie nadleśnictwa (obwód łowiecki nr 216) odbędzie się polowanie zbiorowe na zwierzynę łowną. Kierunek planowanych pędzeń: od strony BukowinyBobrzańskiej w stronę Bożnowa (l-ctwo Stara Kopernia).
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert

6 grudnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 roku pod nazwą "Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka"
czytaj dalej

Szczepienia w Nowym Szpitalu

Od poniedziałku, 29 listopada br. Szpital w Szprotawie wprowadza dodatkowy dzień na szczepienia przeciw COVID-19. Dzięki temu punkt szczepień będzie czynny również w każdy poniedziałek, w godz. 14.30-16.00. 
czytaj dalej

Informacja o polowaniach zbiorowych

Polski Związek Łowiecki Ośrodek Hodowli Zwierzyny „Nieciecz” informuje, że na obwodach łowieckich nr 190 i 191 zaplanowane są polowania zbiorowe.
czytaj dalej
1 ... 5 6 7 8 9 ... 43

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON