Komunikaty

Pracuj w ZAZie

Szprotawski Zakład Aktywności Zawodowej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko pomocy kuchennej.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 17 do 23 maja 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 19 maja 2021 r.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 10 do 16 maja 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 3 do 9 maja 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

26 kwietnia 2021 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Powiatowy Lekarz Weterynarii Informuje

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Żaganiu w związku z szybkim rozprzestrzenianiem sie groźnej choroby wirusowej ASF u dzików i świń przypomina zasady bioasekuracji do stosowania przez rolników i hodowców trzody chlewnej.
Zasady bioasekuracji do pobrania.

Lekarz Weterynarii informuje

Informacja  Lubuskiego Wojewódzkiego lekarza Weterynarii w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epizootyczną w zakresie wysoce zjadliwej grypy ptaków HPAI.
czytaj dalej

Poznaj sprawdzoną metodę animacji

Lokalnie, razem i skutecznie – tak działają organizacje pozarządowe, firmy, samorządy i inne podmioty połączone misją programu „Lokalne Partnerstwa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”. Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów w całej Polsce została wypracowana autorska metoda animacji na rzecz dobra wspólnego. Jej skuteczność została potwierdzona w badaniach zespołu Uniwersytetu Warszawskiego.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 19 do 25 kwietnia 2021 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON