Komitet Rewitalizacji

Komitet Rewitalizacji

KOMITET REWITALIZACJI DOKONAŁ OCENY PROGRAMU

Komitet Rewitalizacji pozytywnie zaopiniował ocenę dotychczasowych działań rewitalizacyjnych, które przedstawione zostały w dokumencie pn. "Ocena aktualności i stopnia realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Szprotawa za okres 2020-2022".
czytaj dalej

SPRAWOZDANIE ZA ROK 2022 PRZYJĘTE

Przedmiotem pierwszego w 2023 r. posiedzenia Komitetu Rewitalizacji było opiniowanie sprawozdania końcowo-rocznego za rok ubiegły. Po przeprowadzeniu głosowania, Komitet zaopiniował dokument pozytywnie.
 
 
czytaj dalej

Komitet pozytywnie zaopiniował propozycję zmiany GPR

24 lutego 2022 r. przyjęty został Protokół zaopiniowania przez Komitet Rewitalizacji propozycji wprowadzenia zmian do Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Szprotawa na lata 2016 – 2023.
czytaj dalej

Komitet przyjął sprawozdanie za 2021 rok

Sprawozdanie końcowo-roczne to jedna z form oceny stopnia realizacji programu rewitalizacji. Po przeprowadzeniu głosowania on-line Komitet zaopiniował pozytywnie sprawozdanie za ubiegły rok.
czytaj dalej

Komitet Rewitalizacji ocenił realizację GPR

Komitet Rewitalizacji pozytywnie zaopiniował ocenę dotychczasowych działań rewitalizacyjnych, które przedstawione zostały w sprawozdaniu końcowo-rocznym za 2020 rok.
 
czytaj dalej

Komitet Rewitalizacji zaopiniował zmianę GPR

8 stycznia 2021 r. przyjęty został Protokół zaopiniowania przez Komitet Rewitalizacji projektu Zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Szprotawa na lata 2016 - 2023.
 
czytaj dalej

Komitet Rewitalizacji dokonał oceny programu

Komitet Rewitalizacji pozytywnie zaopiniował ocenę dotychczasowych działań rewitalizacyjnych, którą przedstawiła Pani Ewa Gancarz Pełniąca Funkcję Burmistrza podczas spotkania w dniu 28.01. br.
czytaj dalej

Pierwsze posiedzenie Komitetu Rewitalizacji w nowym składzie

Wybranie przewodniczącego i jego zastępcy oraz wydanie opinii do rocznego sprawozdania za 2018 r. to główne tematy, które towarzyszyły spotkaniu Komitetu Rewitalizacji.
czytaj dalej

Komitet Rewitalizacji odwiedza Magdalenki

W piątek, 2 lutego br., członkowie Komitetu Rewitalizacji spotkali się na placu budowy, aby obejrzeć postęp prac przy przebudowywanej w ramach programu rewitalizacji inwestycji Magdalenek. Po jej zakończeniu powstanie tam Centrum Aktywności Społecznej.
czytaj dalej
1 2

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON