Aktualności

  • 17-05-2017

Business Mixer po raz trzeci!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w III edycji „INVEST-PARK” Business Mixer, która odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław.
To wyjątkowe wydarzenie umożliwia przedsiębiorcom nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych w bardzo krótkim czasie. Dotychczasowe dwie edycje odniosły wielki sukces frekwencyjny oraz biznesowy. „INVEST-PARK” Business Mixer był największym tego typu wydarzeniem na Dolnym Śląsku.
W tegorocznej edycji planowany jest udział ponad 200 firm działających na terenie wałbrzyskiej strefy jak i poza nią. 
 
Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating”, czyli „szybkich randek” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy siedzący przy okrągłych stołach po kolei prezentują swoją ofertę. Mają na to dokładnie dwie minuty. Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. Jest to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które mogą przerodzić się w stałą współpracę.
 
Szczegółowe informacje:
  • Izabela Małek – kom. 723 188 441 lub tel. 74 664 91 69,
  • Małgorzata Włochal – kom. 887 886 611,
  • e-mail
 
Rejestracja do 29 maja br. do godz. 15.30 pod adresem: https://invest-park.com.pl/business-mixer-formularz/
 
Strona INVEST-PARK Business Mixera: businessmixer.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją