Aktualności

  • 09-10-2017

Rusza XVI Konkurs „Społecznik Roku 2017”

Wojewoda Lubuski ogłasza XVI edycję Konkursu „SPOŁECZNIK ROKU 2017” w pomocy społecznej woj. lubuskiego. Do Konkursu mogą przystępować osoby, instytucje, organizacje, które przyślą pracę w formie opracowania literackiego, wiersza, filmu, reportażu lub audycji (słuchowiska) na temat swoich działań w obszarze wsparcia społecznego.
Prace konkursowe można przekazywać drogą pocztową lub osobiście na adres Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8 (z dopiskiem „Społecznik Roku”), a także w formie elektronicznej na e-mail w terminie do 6 listopada 2017 r.
Rozstrzygnięcie Konkursu i uhonorowanie zwycięzców odbędzie się tradycyjnie w listopadzie br. podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w Gorzowie Wlkp.          
 
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin i wzory wniosków w poszczególnych kategoriach znajdują sie na stronie: http://www.lubuskie.uw.gov.pl/aktualnosci/wydarzenia/Rusza_XVI_Konkurs_Spolecznik_Roku_2017/idn:17533.html

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją