Aktualności

  • 08-01-2021

Pierwsze takie ferie

Za nami parę dni bardzo nietypowych ferii.  Pomimo trwającego stanu pandemii i mnóstwem związanych z tym obostrzeń, szprotawskie placówki kulturalne na czas zimowego odpoczynku przygotowały ciekawą ofertę zajęć online i zapraszają do wspólnej zabawy.
Czas na zimową przygodę, czyli może to właśnie Ty zostaniesz Małym Odkrywcą!
Szprotawski Dom Kultury zaprasza dzieci wraz z rodzicami do odkrywania tajemnic naszej gminy. Przygotowane zostały zadania, które wymagają jedynie ... wyjścia na spacer :). Już dzisiaj na profilu fb Domu Kultury ukaże się 12 misji i tajemnicza mapa z zaznaczonymi miejscami. Zachęcamy do wspólnej zabawy!
 
Wiersze nie tylko pędzlem malowane   
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza natomiast na warsztaty plastyczne prowadzone w oparciu o wybrane wiersze polskich poetów. Dziecięce prace poezją malowane zostaną umieszczone na stronie oraz profilu fb szprotawskiej książnicy.
 
Na sportowo
Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, w godzinach od 10.00 do 12.30 zaprasza na gry i zabawy rekreacyjno- sportowe.
 
 
Burmistrz Mirosław Gąsik wraz z Zastępcą Burmistrza Dorotą Grzeszczak na czas zimowych ferii życzą wszystkim dzieciom mnóstwa radości, bezpiecznej aktywności fizycznej i zdrowego wypoczynku, by w nowy semestr wejść z optymizmem i jeszcze większą motywacją do zdobywania wiedzy i realizacji najśmielszych marzeń.  
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją