Aktualności

  • 19-04-2021

Wielkie brawa dla Jedynki

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie została laureatem konkursu Selfie+ 2020 w kategorii "Europejskie wartości w projekcie". Burmistrz Mirosław Gąsik składa społeczności szkolnej zaangażowanej w to przedsięwzięcie serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.
- Z całego serca gratuluję i dziękuję kierownictwu szkoły, pracownikom oraz uczniom za ogromną aktywność, która przyczynia się do kreowania pozytywnego wizerunku placówki szkolnej oraz całej naszej gminy. Trud włożony w stwarzanie dzieciom możliwości wszechstronnego kształcenia się na europejskim poziomie przynosi efekty w postaci licznych nagród, osiągnięć oraz wspólnych sukcesów. Śmiało mogę powiedzieć, że Szkoła Podstawowa nr 1 jest dumą i chlubą Szprotawy. Życzę więc nieustającej energii i entuzjazmu do dalszej pracy oraz podejmowania coraz to nowych wyzwań, które  zaspokoją śmiałe aspiracje całej społeczności szkolnej.
 
Zapraszamy na krótką relację z gali konkursu, która miała miejsce podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego FRSE w Warszawie - https://fb.watch/4ViMX_ER03/.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją