Aktualności

  • 16-08-2016

Koncert Mariusza Wawrzyńczyka

Poznajmy bliżej gwiazdy tegorocznych Dożynek Gminnych. Jedna z nich będzie Mariusz Wawrzyńczyk, który wystąpi dla Państwa już za niecałe dwa tygodnie, 28 sierpnia, o godz. 19.30.
Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”. Szerszej publiczności dał się poznać w programie „Szansa na sukces" (TVP2) oraz „Bitwa na głosy" (TVP2) w grupie Urszuli Dudziak.
Jego pierwszy singiel „Lepiej bez słowa" skomponowali i wyprodukowali Adam Abramek i Paweł Sot (komponują dla Bajmu, Andrzeja Piasecznego, czy Kasi Kowalskiej), ponadto wokalista zaprezentował utwór w "Pytaniu na śniadanie".
Jego drugi singiel pt. „Jedyny raz" zdobył trzecie miejsce w plebiscycie „Przebojem na antenę" Polskiego Radia Zachód, a Mariusz wykonał go na żywo w programie "Dzień Dobry TVN".
Trzeci singiel pt. „Jeszcze wierzę" to efekt ponownej współpracy Mariusza z kompozytorem Przemkiem Pukiem (pisze dla Ewy Jach, Rafała Brzozowskiego, Kasi Wilk).  Teledysk do tej piosenki stworzył Michał Jagiełło, który współtworzył takie wideoklipy jak: „Flirt" Sylwii Grzeszczak, „My Słowianie" Donatana i Cleo, czy „Insomia" Honoraty „Honey" Skarbek. Piosenka „Jeszcze wierzę" została zaprezentowana w programie „Muzyczna strefa" (telewizja ITV) w programie „Teleexpress" (TVP1), czy „Na tapecie” (Superstacja).
Jego najnowszy singiel „Miłość jest wśród nas” to piosenka skomponowana przez Tomka Luberta, producenta i kompozytora (współpraca z Dodą, Virgin, Video, czy Volver). Zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz. 
 
 
Linki – prezentacja artysty: 
Festiwal w Opolu 2015- „Nie widze Ciebie w swych marzeniach” - https://www.youtube.com/watch?v=1KL3s5DIgCU 
"Bitwa na Głosy" Solowe Występy grupa Urszuli Dudziak https://www.youtube.com/watch?v=kRtWHwWlTPM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją