Aktualności

  • 18-06-2021

Dynamiczny rozwój Valuepack

16 czerwca br., na zaproszenie kierownictwa Valuepack, burmistrz Mirosław Gąsik gościł w zakładach spółki zlokalizowanych w Wiechlicach. Firma świadczy wysokiej klasy usługi w zakresie kompleksowego pakowania w branży medycznej i farmaceutycznej oraz w branży spożywczej.
Spotkanie było okazją do dyskusji o działaniach podejmowanych w szprotawskim obszarze gospodarczym oraz zapewnienia o obopólnym wsparciu w zakresie rozwoju gminy. W ramach wizyty burmistrz zwiedził nowo powstałe hale zapoznając się ze specyfiką i warunkami pracy w szprotawskim oddziale.
 
- Od początku mojej kadencji dokładam starań, aby w gminie panował dobry klimat dla działalności gospodarczej i rozwoju lokalnego biznesu – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Jednym z ambasadorów szprotawskiej przedsiębiorczości  jest firma Valuepack, której właściciele stawiają na dynamiczny i nieustanny rozwój. W 2020 roku  otwarty został nowy zakład, zlokalizowany przy ulicy Nowej w Wiechlicach. To nowoczesne, zaawansowane technologicznie hale produkcyjne z innowacyjnym parkiem maszynowym. W planach są już kolejne przedsięwzięcia mające na celu ekspansję spółki.
 
Firma oferuje również atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju i awansu. Gwarancja pewnego zatrudnienia, bezpiecznego oraz przyjaznego miejsca pracy, a także dowozy pracownicze to niewątpliwie atuty, którymi zakład przyciąga nowych pracowników. Zainteresowanych zatrudnieniem w Valuepack zapraszam do kontaktu z działem personalnym firmy, gdzie można uzyskać niezbędne informacje https://valuepack.pl/praca/
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją