Aktualności

  • 19-09-2016

Punkt Informacji i Wsparcia

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Gorzowie Wlkp., uruchomiło - dla mieszkańców województwa lubuskiego - Punkt Informacji i Wsparcia, w którym można uzyskać bezpłatną poradę i informację.
Punkt Informacji i Wsparcia mieści się w siedzibie gorzowskiego oddziału TWK, przy ul. Kosynierów Gdyńskich 81 i będzie funkcjonował do 31 grudnia 2016 r.
Projekt ma na celu wspieranie osób z różnymi niepełnosprawnościami (niezależnie od stopnia niepełnosprawności) oraz ich rodzin, opiekunów, przyjaciół, a także tych, których w inny sposób dotyka problem niepełnosprawności.
BEZPŁATNE informacje i porady udzielane są z zakresu: prawa, psychologii, doradztwa psychospołecznego.
Z pomocy skorzystać można osobiście, telefonicznie albo on-line.
W jaki sposób można umawiać się do doradców zawiera ulotka. 
 
Punkt uruchomiono w ramach projektu pod nazwą: Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Szczegółowe informacje o całym projekcie oraz o Regionalnych Punktach, działających w kilku innych województwach na terenie naszego kraju, zamieszczone są na stronie internetowej KSON, który jest Liderem Projektu (www.kson.pl) lub na stronie internetowej www.twkgorzow.org.pl.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją