Aktualności

  • 12-04-2022

Ruszamy z kolejną inwestycją na terenach wiejskich

Do grona sal wiejskich, które przeszły imponujące metamorfozy wkrótce dołączy świetlica w Pasterzowicach. Spółka Szprotawski Zarząd Nieruchomościami Chrobry przystąpiła już tam do prac remontowych.
- Równolegle z inwestycjami, które realizujemy w Szprotawie, wykonywane są zadania podnoszące poziom życia mieszkańców na terenach wiejskich – podkreśla burmistrz Mirosław Gąsik. – Główny akcent kładziemy na budowę czy remonty dróg oraz modernizację placówek oświatowych i sal wiejskich, wokół których gromadzi się życie lokalnej społeczności. Z rewelacyjnym efektem wyremontowane zostały już świetlice w Siecieborzycach i Lesznie Górnym. Kończymy również kompleksową modernizację sali w Długiem. Jestem pewien, że obiekt w Pasterzowicach, w którym już rozpoczęto roboty budowlane, przejdzie równie udaną metamorfozę. 
 
Harmonogram prac zakłada wykonanie izolacji budynku, jego termomodernizację oraz generalny remont sanitariatów. O postępie prac będziemy informować na bieżąco.
 
Serdecznie dziękuję Sołtysce Pasterzowic Pani Agnieszce Wardziak oraz Radzie Sołeckiej, jak również  radnym RM Halinie Sawa oraz Jerzemu Chmara za wsparcie, pomoc i zaangażowanie na rzecz tego sołectwa. Gorące podziękowania kieruję również do Prezesa Szprotawskiego Zarządu Nieruchomościami Chrobry Pana Piotra Ciołki oraz całej ekipy budowlanej spółki, za kreatywną, solidną i rzetelną realizację zadań, a przede wszystkim za dotrzymywanie kroku stawianym przeze mnie wyzwaniom. Bardzo wszystkim dziękuję!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją