Aktualności

  • 01-12-2022

NAJZDOLNIEJSI SZPROTAWIANIE ZE STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Szprotawie - Oliwia Prońko, Antonina Sierańska, Maria Szymczak, Maksymilian Wciórka oraz Agata Bachmatiuk, Katarzyna Zielonka, Zofia Szymczyk, Karina Pasicka i Jakub Chmara - zostali tegorocznymi stypendystami Lubuskich Talentów. Nagrodą tą docenieni zostali za wybitne wyniki i osiągnięcia w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.
 - Serdecznie gratuluję uczniom, którzy otrzymali Stypendium Marszałka Województwa w ramach programu Lubuskie Talenty – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – To kolejny wielki sukces zarówno  Jedynki, jak i naszego liceum, który jest potwierdzeniem wysokiego poziomu nauczania świadczonego przez te szkoły. Bogata oferta edukacyjna oraz wyspecjalizowana kadra nauczycielska są gwarantem sukcesu dla uczniów ambitnych, kreatywnych i żądnych wiedzy.
 
Drodzy Stypendyści, gratuluję Wam przede wszystkim ciekawości świata, która wspierana Waszą determinacją w działaniu i umiejętnością uczenia się pozwala na zdobywanie najwyższych laurów. To Wasz wielki sukces, na który solidnie zapracowaliście, osiągając najwyższe noty oraz startując w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. Życzę Wam niesłabnącej energii i aspiracji, które pozwolą przekuć naukę w sukces.
 
Podziękowania składam również  wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tej nagrody – rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji szkół. To Wasze wsparcie i zaangażowanie pozwala młodym ludziom odkrywać i rozwijać własne talenty i pasje.
 
WIELKIE BRAWA I GRATULACJE! TRZYMAM KCIUKI ZA DALSZE SUKCESY NASZEJ NAJZDOLNIEJSZEJ DZIEWIĄTKI PRYMUSÓW!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją