Aktualności

  • 22-03-2023

JARMARK WIELKANOCNY JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ! OGRANICZENIA W RUCHU KOŁOWYM

25 marca br., w godz. 10.00 - 14.00, na placu przed ratuszem odbędzie się III Jarmark Wielkanocny. Pogoda nie powinna zawieść, więc zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz osoby goszczące w naszej gminie na sobotni spacer do nas i udział w wydarzeniu.
- Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 10.00 krótkim powitaniem oraz wspólną modlitwą – zachęca do udziału w jarmarku burmistrz Mirosław Gąsik. – Ze swoim wiosennym repertuarem na scenie wystąpią dzieci ze szprotawskich szkół podstawowych i przedszkoli, wychowankowie Powiatowego Domu Dziecka, zespoły Fantazja i Boom Boom Dance z SzDK, a także Dojrzałe Kłosy, Tulowianki, Magdalenki, Astry i Wrzosy. Na scenie swoje niezwykłe umiejętności taneczne zaprezentują również młodzi tancerze ze Szkoły Tańca Artura Niezgody.
 
Do tego wszystkiego cudowna atmosfera, pyszne potrawy i oryginalne wyroby rękodzielnicze o tematyce wiosenno- świątecznej. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!
 
WAŻNE! OGRANICZENIA W RUCHU KOŁOWYM
Ze względów organizacyjnych, w godzinach od 7.00 do 15.00 będziemy musieli wyłączyć z ruchu kołowego następujące szprotawskie ulice: Rynek, gen. Bema, Gen. Andersa. Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności, a kierowców o nieparkowanie samochodów w dniu imprezy na rynku, od strony fontanny. Za utrudnienia przepraszamy. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją