Aktualności

  • 24-05-2023

TĘŻNIA POD CZUJNYM OKIEM KAMER. ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTU

Szprotawa oferuje nam coraz więcej atrakcji, o których do tej pory mogliśmy tylko marzyć. To m.in. paleopark dla dzieci, place zabaw, nowoczesny stadion sportowy, stok narciarski, czy niedawno oddana do użytku tężnia solankowa. Pamiętajmy jednak, żeby te obiekty mogły jak najdłużej nam służyć, musimy o nie dbać!
Szprotawska tężnia solankowa z tarasem widokowym, która mieści się w parku Goepperta, nad samym brzegiem rzeki Szprotawa, cieszy się dużą popularnością. Chętnie odwiedzają ją osoby, które chcą skorzystać z jej prozdrowotnych właściwości. A odpoczynek w iście nadmorskim mikroklimacie, który panuje wokół tego typu obiektów, działa odprężająco, wyciszająco oraz wzmacniająco na cały organizm. Ulgę znajdą tam również osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego, krążenia czy alergiami.

Jak widać, solankowa oaza posiada wiele zalet, ale żeby mogła prawidłowo działać, musimy korzystać z niej zgodnie z jej zasadami i przeznaczeniem. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem tężni, który dostępny jest również na miejscu.

Pamiętajmy także, że teren obiektu jest monitorowany! Wszelkie akty niszczenia i wandalizmu będą zgłaszane Policji i surowo karane.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją