Aktualności

  • 25-11-2016

Złote Gody Szprotawskich Par

W czwartek, 24 listopada 2016 r. w sali posiedzeń szprotawskiego ratusza 35 par małżeńskich z gminy Szprotawa świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy udekorował dostojnych Jubilatów medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Burmistrz złożył także życzenia kolejnych wspólnie przeżytych rocznic w zdrowiu, szczęściu rodzinnym, życzliwości ze strony najbliższych i tradycyjnych stu lat życia. Do życzeń dołączył się Władysław Sobczak Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie oraz Zastępca burmistrza Paweł Chylak. Jubilatom zostały również wręczone dyplomy gratulacyjne i kwiaty.
Po części oficjalnej Jubilatów zaproszono na lampkę szampana, słodki poczęstunek oraz koncert piosenek w wykonaniu Anny Kacprzak i Oliwii Rudek przy akompaniamencie Włodzimierza Czernisza. Występ wprowadził zebranych w refleksyjną atmosferę. Złoci Jubilaci opowiadali o swoim szczęściu, dorobku życiowym i okolicznościach w jakich się poznali.
Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem pamiątkowym.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją