Aktualności

  • 12-04-2024

MISTRZOWIE AGRO – ZAGŁOSUJ NA SWOJEGO MISTRZA

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO, największego plebiscytu sołeckiego i rolniczego w Polsce. Zaszczytne tytuły dla sołtysów, rolników, liderów społeczności i kół gospodyń wiejskich przyznane zostaną najpierw w powiatach i regionach, a później w skali województwa i całego kraju.
Z radością informujemy, że nominacje w naszej gminie uzyskali w następujących kategoriach:
  • Agroturystyka Roku: Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Bobrem;
  • Koło Gospodyń Wiejskich Roku: KGW w Bobrowicach, KGW w Dziećmiarowicach, KGW w Siecieborzycach, KGW w Witkowie;
  • Sołectwo Roku: Sołectwo Bobrowice, Sołectwo Cieciszów, Sołectwo Dzikowice, Sołectwo Kartowice, Sołectwo Leszno Górne, Sołectwo Nowa Kopernia, Sołectwo Sieraków, Sołectwo Szprotawka, Sołectwo Wiechlice, Sołectwo Witków;
  • Sołtys Roku: Zofia Barszcz, Jadwiga Makuć-Turek, Marcin Matuszczak, Stanisław Mandrak;
  • Rolnik Roku: Jan Wróblewski.
Burmistrz Mirosław Gąsik gratuluje wszystkim nominowanym i zaprasza do oddawania głosów: - Tak liczne szprotawskie nominacje to ogromne uznanie i docenienie pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności lokalnej.
 
Zachęcam do oddania głosu, który będzie symbolicznym podziękowaniem za ogromne zaangażowanie i wszelkie inicjatywy podejmowane na rzecz naszej małej ojczyzny i jej mieszkańców.
 
Wybierz kategorię
KLIKNIJ i GŁOSUJ
 
Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.gazetalubuska.pl/agro

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją