Aktualności

  • 06-06-2024

SZWIK ROZWIJA SIĘ DLA MIESZKAŃCÓW

Nowy samochód ciężarowy Iveco ze skrzynią ładowną, żurawiem hydraulicznym 360 stopni (HDS-em) i wyciągarką wzbogacił niedawno park maszynowy spółki SzWiK. Dzięki takim inwestycjom możliwy jest nieustanny wzrost jakości oferowanych mieszkańcom usług.
Dynamiczny rozwój Szprotawy niesie za sobą wzrost liczby odbiorców świadczeń w zakresie dostarczania wody i odbioru ścieków. Nierozłącznie wiąże się to z koniecznością zapewnienia ciągłości odbioru ścieków, a co za tym idzie szybkiej i profesjonalnej reakcji na występujące awarie.
 
Zakupiony samochód służyć będzie w Dziale Kanalizacji do pracy między innymi na przepompowniach ścieków.
 
- Rozwój naszych gminnych spółek, świadczących usługi dla Szprotawian, to ważne i potrzebne działania, dzięki którym systematycznie podnosimy poziom i komfort życia związany z rozwojem cywilizacyjnym i wzrostem świadomości konsumenckiej. Oferowane mieszkańcom usługi muszą być najwyższej jakości oraz muszą zaspokajać w pełni ich potrzeby. Za zaangażowanie serdeczne podziękowania składam całej załodze SzWiK z Prezesem Piotrem Ciołką na czele – podsumowuje burmistrz Mirosław Gąsik.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją